Fortnite Rift Server Kayıt Ol, Nasıl Kayıt Olunur, İndirme ve Nasıl Oynanır

Fortnite Rift Server Kayıt Ol
Fortnite Rift Server Kayıt Ol

Fortnite Rift Server Kayıt Ol: Fortnite’ın en büyük sunucularından biri çok sayıda takipçi kazandı Fortnite Rift Server Nasıl Kayıt Olunur? hakkında oyuncular detaylı bilgileri aradığını düşündük.

Bu resmi bir sunucu değildir, bu nedenle her zaman bir risk vardır. Fortnite Rift Server İndirme bağlantısını kullanarak birçok kişi sorunsuz bir şekilde bu sunucuyu oynuyor. Bu tamamen Rift Server Fortnite ile ilgili.

Fortnite Rift Server Kayıt Ol

Rift Sunucusu Epic tarafından barındırılmasa da güvenli bir şekilde oynanabilir ve oyuncuların Fortnite’ın ilk birkaç sezonunun keyfini çıkarmasına olanak tanır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Bioscanner konumu


Birçok kişi, önceki sezonlara ait haritaların ortadan kalktığından şikayet etti ve bu sunucu, kullanıcıların onları tekrar ziyaret etmesine izin veriyor. Fortnite Rift Server İndirme ile alakalı adımları sizler için derledik…

Fortnite Rift Server İndirme

Bilinmesi gereken çok şey var, oyuncuların Rift sunucusu hakkında bilmesi gereken tüm bilgiler burada. İndirme bağlantısı, burada sağlanan resmi Rift sunucusu ikili dosyalarında bulunabilir. Fortnite Rift Server Kayıt Ol aşamasını da indirme işleminden hemen sonra gerçekleştirebiliyorsunuz.

Burada sağlanan bağlantı: Aşağıda sizler için hazırladığımız mor renkli buton bağlantısı. Aşağıda ki link çalışmaz ise İndirmek için buraya tıkla.

Rift sunucusunu oyuncunun bilgisayarına indirmeye başlayacaktır. İşlem 25 dakika veya daha fazla sürebilir, bundan sonra oynatıcı zip dosyasına gidebilir ve dosyayı oradan açabilir.

Dosyayı açmak için önce Google’da bulunan “WinRAR”ı indirmeleri gerekiyor. Zip dosyasını WinRAR ile açmak, “Rift” adlı yeni bir klasörle sonuçlanacaktır. Read.me dosyası, sunucu için indirilmesi gereken temel bilgiler hakkında önemli bilgiler içerir.

Fortnite Rift Server Nasıl Kayıt Olunur ve SSS

S1) Rift sunucusu Fortnite’ın görünümleri ve diğer kozmetik ürünleri olacak mı?

Hayır, Epic Games üyelerle iletişime geçti ve onlara bunlardan hiçbirini kullanmamalarını söyledi. Epic, sunucunun farkındadır, ancak onunla ortak değildir ve kozmetik ürünlerinin Rift sunucusunda kullanılmasına izin vermez.

S2) Bir oyun yolu seçildiğinde bir hata mesajı çıkıyor.

“FortniteGame” ve “Engine” klasörlerini içeren klasörü seçtiğinizden emin olun. Bunlar, oyunun sorunsuz çalışmasına izin verecek olanlardır.

S3) Başlat’a tıkladıktan sonra Vadi neden kapanıyor?

Nedeni yok, ama aynı zamanda endişe verici değil. Rift sunucusu, Fortnite uygulaması da kapanana kadar arka planda çalışacaktır. 


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Süperman


Bu, bilgisayarda daha az şeyin açılmasını sağlayarak gecikmeyi azaltmaya yardımcı olur.

S4) Fortnite Rift Server Nasıl Kayıt Olunur? Giriş yapılmadıysa ne yapılmalı?

Bu durumda, doğru kullanıcı adı ile giriş yapın ve herhangi bir şeyi şifre olarak kullanın. Bu, oyuncuların içeri girmesine izin vermelidir. Epic Games tarafından barındırılmadığından, Epic hesabı üzerinden olmayacak ve onunla herhangi bir bağlantısı olmayacak.

Bu muhtemelen Rift sunucusunun çöktüğü ve Fortnite uygulamasının tamamıyla birlikte yeniden başlatılması gerektiği anlamına gelir.

Fortnite Rift Server Nasıl Oynanır

Fortnite Bölüm 2 henüz Rift sunucusunda mevcut değil, ancak çoğu oyuncu Bölüm 1 haritasına katılabilir. Fortnite Rift Server Nasıl Oynanır? Oyuna Girdikten sonra normal lobi ekranı aşağıdaki gibi görüntülenecektir.

Not: Varsayılan görünüm, Epic Games tarafından onaylanmayan bir sonuçtur. Oyun başlat düğmesine basmak yerine F3’e basılarak başlayacaktır. Eski bir harita olacak bir oyunda oyuncular her şeyi inşa edebilir, düzenleyebilir ve üretebilir.

Fortnite Rift Server Kayıt Ol
Fortnite Rift Server Kayıt Ol

Discord sunucusunda onlara oyun içi öğeler sağlamak için bazı komutlar vardır. Oyuncu ayrıca görüş alanını da değiştirebilir. Çeşitli eski Fortnite konumlarını ziyaret edebilir ve eski sezonu oynayabilirler.

Fortnite Rift Server Kayıt Ol
Fortnite Rift Server Kayıt Ol

Artık çevrimiçi ve halka açık. Fortnite oyuncuları için bu iyi bir fikir mi?

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite Rift Server Kayıt Ol sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyabilirsiniz: Fortnite Ariana Grande kostümü