Fortnite Sezon 8 Çıkış tarihi, Ne zaman Çıkacak Battle Pass sızıntıları

Fortnite Sezon 8 Çıkış tarihi
Fortnite Sezon 8 Çıkış tarihi

Fortnite Sezon 8 Çıkış tarihi: Bölüm 2- Sezon 7 henüz bitmedi. Fortnite Sezon 8 Ne zaman Çıkacak? Epic Games yaklaşan sezon hakkında resmi olarak herhangi bir bilgi yayınlamadı.

Bununla birlikte, bisikletçiler her zaman önlerinde ne olduğunu bilmek isterler. Yepyeni savaş geçişlerinden yeni görünümlere ve etkinliklere kadar oyuncular Fortnite’ın 8. Sezonunda çok fazla içerik bekleyebilir. Fortnite Sezon 8 Battle Pass bilgileri sızdırıldı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Süpermen Görevleri


Fortnite Sezon 8 Çıkış tarihi: Ne zaman Çıkacak

Mevcut Fortnite Season 7 Battle Pass, 12 Eylül’de sona erecek. Bu, oyuncuların 13 Eylül’den itibaren gelecek sezonu dört gözle bekleyebilecekleri anlamına geliyor. Ancak Epic Games, Fortnite Sezon 8 Çıkış tarihi veya Ne zaman Çıkacak sorusuna net bir cevap sağlamadı. Ne zaman Çıkacak tüm Fortnite oyuncularına öngörülemeyen gecikmeler olabileceğini derhal bildirecektir.

Fortnite Sezon 8 Battle Pass

Fortnite Season 8 Battle Pass sızıntıları ve daha fazlası İşbirliği, Fortnite için istikrarlı bir yoldur ve uzun süredir devam etmektedir. Sezon 7, Fortnite’ın popüler şov Rick ve Morty’den Rick Sanchez gibi karakterler eklediğini gördü. Bu, Loopers’ın son sezonlarda tanık olduğu birçok işbirliğinden sadece biri. Fortnite’ta geçtiğimiz günlerde düzenlenen Rift Tour etkinliğinde şovun yıldızı Amerikalı pop yıldızı Ariana Grande oldu.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Süpermen Görevleri


Benzer şekilde, Fortnite Sezon 8’de oyuncuların bekleyebilecekleri bazı işbirlikleri hakkında bazı sızıntılar oldu. Bunlardan ilki, sosyal medya platformlarında çokça konuşulan Naruto crossover. Resmi bir açıklama olmamasına rağmen, Naruto gelecek sezon Battle Pass’ta bir karakter olabilir. Veri madencileri de yakında oyunda Sideways adlı yeni bir mekanizmanın görüneceğini söylediler.

Popüler Netflix dizisi Stranger Things’in “baş aşağı” boyutuna benzer boyutta olacak. Bu mekanizmanın canavarları da oyuna sokacağı söyleniyor.

Aynı mekanizma, oyuna sürülebilir canavarları ve makineleri de getirebilir.


Fortnite Sezon 8 Ne zaman Cıkacak
Fortnite Sezon 8 Ne zaman Cıkacak

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Telefon Kulübesi konumu


Sürülebilir UFO’dan sonra Fortnite Adası’ndaki her şey mümkün görünüyor. Veri madencileri tarafından toplanan istihbarat, ana geminin Sezon 7’nin sonunda bazı POI’leri kaçıracağını ve onları Holly Hatchery gibi yerçekimi önleyici bir bölgeye yerleştireceğini gösteriyor.

Fortnite Sezon 8 Çıkış tarihi
Fortnite Sezon 8 Çıkış tarihi

Bir aydan biraz fazla bir süre kala, oyuncular önümüzdeki birkaç hafta içinde daha fazla sızıntı bekleyebilirler. Şimdiye kadar, Fortnite Bölüm 2 Sezon 8 için mevcut olan tüm bilgiler bu kadar.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite Sezon 8 Çıkış tarihi Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Zırhlı Batman