Fortnite Telefon Kulübesi konumu: Clark Kent nasıl kullanılır [Konumları]

Fortnite Telefon Kulübesi konumu
Fortnite Telefon Kulübesi konumu

Fortnite Telefon Kulübesi konumu: ve bir çok detaya bu makalede değineceğiz. Fortnite Clark Kent Telefon Kulübesi Nasıl kullanılır detaylı anlatım için okumaya devam ediniz. Uzun bir aradan sonra, eldeki tek bilgi “yakında geliyor” iken, Superman nihayet Fortnite’a geldi.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Zırhlı Batman


Demir Adam’ın ve dekorasyonlarının kilidini açmak için birçok zorluğun tamamlanması gerekiyor. Zorluklardan biri telefon kulübesini Clark Kent olarak kullanmak. Bu, oyuncunun önce Clark Kent kaplamasını açmasını ve ardından telefon kulübesini bulmasını gerektirecektir. Bu iki gereksinimi gerçekleştirmenin yolu budur. Fortnite Telefon Kulübesi Konumları arayan tüm oyunculara yeri göstereceğiz.

Fortnite Clark Kent Telefon Kulübesi Nasıl kullanılır?

Fortnite’ta telefon kulübesi Clark Kent olarak nasıl kullanılır? İlk olarak, oyuncunun Battle Pass ile açılabilen Clark Kent görünümünü kullanması gerekir. Superman adaya, DC Comics’in arkadaşı Beast Boys ve Batman ile birlikte Fortnite NPC olarak katıldı.

Yaklaşan NPC’lerin Ortaya Çıkma Yerleri: – Üst: Süpermen – Sağ: Batman – Sol: Beast Boy

Diğer tüm NPC’ler gibi görevler atayacaklar. İlk Süpermen mücadelesi “Clark Kent, Zırhlı Batman veya Beast Boy’dan tam görevler” dir. Oyuncuların ilk mücadeleyi tamamlamak için bu NPC’lerden beş görevi tamamlaması gerekir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyabilirsiniz: iOS Fortnite Mobile Çıkış Tarihi


Superman, Batman’in kirli rıhtımı olan Iron Farm’ın tepesinde ve Ağlayan Ormandaki Beast Boy’da bulunabilir. Fortnite Telefon Kulübesi Nerede diye soran oyuncularımız için derlediğimiz bu makalemizde en ince ayrıntısına kadar sizlere bilgi sağlayacağız.

Fortnite Telefon Kulübesi konumu Nerede?

Bu mücadeleyi tamamlamak, Clark Kent temel görünümünün kilidini açacaktır. Fortnite oyuncuları onu donatabilir ve bir sonraki mücadeleyi tamamlamak için telefon kulübesini bulmak için yeni bir oyuna başlayabilir.

7. Sezonda özellikle Dr. Slone’un emirlerini kabul etmek için umumi telefonları içeren birkaç savaş olduğunu not etmek önemlidir, ancak bu telefon kulübeleri farklıdır.

Fortnite Telefon Kulübesi konumu
Fortnite Telefon Kulübesi konumu

Fortnite Telefon Kulübesi konumu: Holly Hatchery’nin benzin istasyonunun yanında bir telefon kulübesi bulunabilir. İkinci telefon kulübesi, Corny Kompleksi yakınlarındaki Hayseed Çiftliği’nde yer almaktadır. Bu benzin istasyonunun duvarı boyunca olacak. Üçüncü telefon kulübesi, Craggy Cliffs’teki Meowscle’s Morsels reklam panosunun yanında yer almaktadır. Fortnite oyuncularının görevi tamamlamak için yalnızca bir telefon kulübesi kullanmaları gerekir.

Fortnite Telefon Kulübesi Konumları

  1. telefon kulübesi: Holly Hatchery’nin benzin istasyonu
  2. telefon kulübesi: Corny Kompleksi yakınlarındaki Hayseed Çiftliği
  3. telefon kulübesi: Craggy Cliffs’teki Meowscle’s Morsels reklam panosunun yanında

Bu mücadeleyi tamamlamak, Clark Kent’in görünümünün Süpermen varyantının kilidini açacaktır. Oyuncular bu ödülü almak ve gerektiğinde donatmak için lobiye dönebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite Telefon Kulübesi konumu Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Android Fortnite indir