Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Fortnite Ücretsiz V Bucks 2022 Nasıl Alınır? ayrıntılı kılavuz

Fortnite Ücretsiz V Bucks 2022 Nasıl Alınır? Ayrıntılı kılavuzumuzda Fortnite’da nasıl ücretsiz v bucks kazanacağınızı öğrenin. Fortnite 2022’de ücretsiz V Bucks nasıl kazanılır? Demek bir süredir Fortnite oynuyorsun. Oynanışın mükemmel ama hala cildinle dalga geçen 10 yaşında bir çocuk var. Belki de en son pakete sahip olmadığın için arkadaşların seninle dalga geçiyor. Endişelenme, çünkü sana yardım etmek için buradayız. V-bucks’ın ne olduğunu bilmeyenler için anlatalım.

V-bucks, Fortnite’ın oyun para birimidir. Farklı ve en yeni görünümler, paketler, başlangıç ​​paketleri ve daha fazlasını satın alabilirsiniz. Ancak Fortnite 2022’de ücretsiz V bucks almanın yolları çok sınırlıdır. Belki bazılarını duymamışsınızdır. Endişelenme, çünkü sana şunu söyleyeceğiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ücretsiz Roblox Hesabı 2022


Bedava Fortnite Ücretsiz V Bucks 2022 Nasıl Alınır?

1. Fortnite Bedava V Bucks 2022:

Fortnite 2022’de ücretsiz V-Bucks kazanmanın en kolay yolu ücretsiz Battle Passdır. Ücretsiz Battle Pass, her oyuncu tarafından kullanılabilen bir dizi kilitlenebilir ödüldür. Bir battle card satın alıp almadıklarına bakılmaksızın. Battle Pass, Fortnite’ta ücretsiz V Bucks sağlar.

Görevler

Fortnite Bedava V Bucks 2022
Fortnite Bedava V Bucks 2022

Görevleri tamamlamayı deneyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kahramanlarınızı yükseltmek ve tamamladığınız her seviye için ödüller almak.

2. Fortnite için Ücretsiz V-Bucks Kod

Fortnite V-Bucks Kod 2022
Fortnite V-Bucks Kod 2022

Bu, Fortnite 2022’de ücretsiz V bucks almanın başka bir yoludur. Aşağıda ki Kodları Aldıktan sonra aşağıda nasıl girebileceğinize dair adımlar mevcut.

CodeReward
8Z35X-3ZWAB-BC57H-EQTQZ???
FAT6P-PPE2E-4WQKV-UXP95???
PAX7N-79CGE-NMW6T-C9NZG???
RBK4T-2DBKX-PQV4W-CPT43???
YNQJ7-4EVUP-RJDMT-ENRK6???
Z4A33-NLKR2-V9X34-G3682???
Fortnite V bucks Kodları
  • Resmi Fortnite Sitesi ve Epic Games giriş oyunda bakın unutulmamalıdır.
  • Kullanıcı Adı Seçeneğini ve ardından Kodu Kullan Seçeneğini tıklayın.
  • İletişim Kutusunu size sağlanan Kullanım Kodu ile doldurun. Ardından, Kullan Seçeneğine basın.
  • Fortnite 2022’de Hesabınıza Ücretsiz V-Bucks Sağlanacak.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ücretsiz COC Hesabı 2022


Not: – İnternetteki hacker saldırılarına ve dolandırıcılıklarına karşı dikkatli olun. Fortnite’ta size ücretsiz V bucks kazandırdığını iddia eden birçok web sitesi var. Ama sadece başın belaya girecek. Ayrıca bu siteler tarafından gerçekleştirilen insan dışı doğrulamalardan da uzak durun. Epic hesabınızı kalıcı olarak kaybetmeniz gerekebilir.

Fortnite V-Bucks Ücretsiz Nasıl Alınır
Fortnite V-Bucks Ücretsiz Nasıl Alınır

İşte Fortnite 2022’de ücretsiz V-bucks kazanmanın bazı yolları. Bunu faydalı bulduysanız, lütfen bu konudaki düşüncelerinizi yorumlar bölümünde bırakın. Ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite Ücretsiz V Bucks 2022 Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bedava & Ücretsiz Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ücretsiz Netflix Premium Hesabı 2022


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER