Fortnite Venom Ne Zaman Gelecek?

Fortnite Venom Ne Zaman Gelecek?
Fortnite Venom Ne Zaman Gelecek?

Fortnite Venom Ne Zaman Gelecek? Fortnite, son zamanlarda moda markaları ve oyunlardaki popüler bayilikler ile güçlerini birleştiren güçlü bir ortak oldu. Fortnite’ın Marvel işbirliği iyi biliniyor ve oyunda Thor ve Thanos gibi birçok karakter ortaya çıktı. Venom, Fortnite’a katılan en son Marvel karakteridir.

Savaş geçişinin bir parçası olarak Venom, Fortnite Bölüm 2 Sezon 8’e girdi ve oyuncular 100. seviyeye ulaştıklarında bu karakter setinin kilidini açabilirler.


Fortnite Venom Ne Zaman Gelecek?
Fortnite Venom Ne Zaman Gelecek?

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite TikTok Dansları


Fortnite Venom Ne Zaman Gelecek?

Fortnite Venom Ne Zaman Gelecek? Venom skin 24 Eylül’de Fortnite’a çıktı. Battle Pass’taki zehirin tüm içeriği şöyle:

Venom takımının iki farklı stili var. Birincisi Eddie Brock stili, diğeri ise Symbiote stili. Zehir ortak yaşamının efsanesi de Fortnite Adası’na eklenecek. Ancak zehir paketindeki özel kazmanın sadece zehir kıyafeti ile kullanılabileceğini belirtmekte fayda var.

Venom Paketindeki Eddie Bullock kostümü, oyuncunun kelimenin tam anlamıyla bir simbiyot zehir formuna dönüşmesine izin veren yerleşik bir zehir salma emojisine sahiptir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz; Fortnite İade Bileti


Fortnite Venom

Fortnite Venom
Fortnite Venom

Ek olarak, oyuncular Eddie Brock’a dönmek istediklerinde, sadece tekrar venom salıverme ifadesini kullanmaları gerekir. Venom, Fortnite evreninde yeni bir karakter değil. Bu nedenle, Venom Bundle’da bazı iade edilen ürünler de var. Ayrıca, önceki sezonlarda Venom Paketindeki bazı öğelere zaten sahip olan oyuncular, Venom Paketini daha az V-Papel ile alabilecekler.

Fortnite Öğe Mağazası, yerleşik zehir salma emojilerine sahip Eddie Brock kostümlerine sahiptir ve Symbiote Scythe Pickaxe içerir.

Veya Venom Bundle’ı satın alabilirsiniz. Bugün kontrol edin!

Fortnite iyi bir işbirliği yaptı ve her sezon kendini aşıyor gibi görünüyor. Marvel ve Balenciaga arasında devam eden işbirliği ve yaklaşmakta olan Naruto işbirliği ile Epic’in Fortnite Bölüm 2 Sezon 8 oyuncuları için birçok faydası var gibi görünüyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite Venom sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz; Fortnite 8 Sezon 2 Bölüm


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.