Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri Pc Minimum [Horizon1 Kaç Gb]

Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri Pc Minimum [Horizon1 Kaç Gb]
Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri Pc Minimum [Horizon1 Kaç Gb]

Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri Pc Minimum ve En yüksek önerilen nedir? Forza Horizon 1 Kaç Gb? Forza Horizonn, Microsoft Xbox 360 video oyun konsolu için bir yarış video oyunudur.

Oyun esas olarak İngiliz oyun geliştiricisi Playground Games ve ABD’li geliştirici Turn 10 Studios tarafından geliştirildi. Tur 10’un uzun süredir devam eden Forza Motorsport serisinin bir parçası, ancak daha çok Farklı bir strateji olarak kabul ediliyor. “Forza Horizon 2” 30 Eylül 2014’te yayınlandı.

forza-horizon-1-sistem-gereksinimleri-pc-minimum-horizon1-kac-gb
Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri Pc Minimum

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ark Sistem Gereksinimleri


Forza Horizon 1 Gereksinimleri Arıyor iseniz doğru yerdesiniz. Aşağıdan Horizon sistem gereksinimlerini kontrol edin. Çalıştırabilir miyim? Özelliklerinizi test edin ve oyun PC’nizi derecelendirin.

Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri Pc Minimum:

 • CPU : Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya AMD Athlon X2 64 2.0 GHz
 • CPU HIZI : Bilgi
 • RAM : 2 GB
 • İşletim Sistemi : Windows XP SP3
 • VİDEO KARTI : 512 MB Ekran Kartı w/Pixel Shader 3.0 Desteği
 • PİKSEL GÖNDERİCİ : 3.0
 • KÖŞE PARLATICI : 3.0
 • SES KARTI : Var
 • BOŞ DİSK ALANI : 2 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM’I : 512 MB

Ancak en iyi Forza Horizon PC deneyimi almak için aşağıdaki özelliklere eşit veya daha iyi bir sisteme sahip olmanızı öneririz. işte Forza Horizon 1 Pc Sistem Gereksinimleri:

 • CPU: Intel Core i7 3770 3.4 GHz veya AMD AMD FX-8350 4.0 GHz
 • GPU: NVIDIA GeForce GTX 770
 • RAM: 8GB
 • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7 veya 64 bit Windows 8 (8.1) veya Windows 10
 • HDD Alanı: 10 GB
 • DirectX 11

Forza Horizon için Oyuncuların Yorumu:

Forza Horizon en sevilen yarış oyunlarından biridir. Arabalar, oyun stilini ve Grafikler bu harika oyunu sevmenizi sağlıyor:

Oynanış – 9/10
Seviye Tasarımı – 5/5
Görseller – 5/5
Sunum – 5/5
Film Müziği – 5/5 (Radyo ve Arabalar)

Oyuna Şuan Erişebiliyor muyuz? – Hikayesi Nedir?

Forza Horizon, Colorado’da geçen bir sokak yarışı etkinliği olan kurgusal Horizon Festivaline dayanan bir oyunudur. Oyun, çeşitli arabalardan oluşmaktadır 300 araba modelinin bulunduğu gerçekçi fizik ve yüksek çözünürlüklü grafikler içeren bir oyundur.

Oyun Geliştiricisinin bir önceki oyunu olan, Forza Motorsport Stratejilerinden birçok farklı oyun tasarım ve hikaye içeriyor. Amaç, yarışları kazanarak ve bileklikler alarak oyunu ilerletirken, hızlı araba sürerek, mülkleri yok ederek ve başka numaralar ve tuhaflıklar yaparak popülerliğini artırmaktır.

Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri Pc Minimum
Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri Pc Minimum

Horizon, Forza Motorsport 4’ün fiziksel özelliklerine sahiptir ve oyunda sağlanan 65 tür arazi üzerinde çalışacak şekilde optimize edilmiştir. Oyuncular bazı bölgelerde arazide araba kullanabilirken, diğer alanlar korkuluklar veya başka yollarla kısıtlanmıştır. Forza Horizon 1 Nasıl alınır: Microsoft Store üzerinden buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri


Forza Horizon 1 Nedir?

Driftten ralliye ve noktadan noktaya rekabete kadar çeşitli rekabet türlerini içeren mükemmel bir yarış oyunudur. Yeni güncellemeler sayesinde Tek kişilik yollarda yapay zeka trafiği olacak ve Forza yarış sistemine yeni bir canlılık getirecek. Oyuncular ayrıca bire bir yarışlarda karşılaştıkları diğer Horizon Festival sürücülerine belirli yerlere meydan okuyabilir. Konum herhangi bir yerde olduğunuzda, AI kısayolları kendi avantajına kullanma yeteneğine sahiptir.

Forza Horizon 1 sistem gereksinimleri Pc Minimum Bilgilerini yukarıda sizleri çin derledik. Oyunlar, gece oyunları da dahil olmak üzere oyuna dahil olan gündüz/gece döngüsünde farklı zamanlarda yapılacaktır. Oyunda bir beceri sistemi uygulanıyor; oyuncular oyunda aktif olarak araba sürerek sokak puanları kazanıyor. Sürüklenme, engellerin üzerinden atlama ve iki tekerlekli bir arabaya binme gibi eylemlerin tümü kredi Drift olarak sayılabilir. Bunlar, bir oyunun sonunda oyunculara ödenen tutarı etkileyen faktörlerdir.

Forza Horizon 1 Kaç Gb

Sisteminizi en doğru şekilde çalıştırmanız için: Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri özelliklerini girmeniz gerekir.

Ultra donanıma sahipseniz yukarıdaki Gereksinimleri deneyimleyin. Forza Horizon 1’i bilgisayarınızda oynayabilmeniz için sisteminizin en az aşağıdaki minimum özellikleri karşılaması gerekir.

İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz veya AMD Phenom II X4 940 GPU: NVIDIA GeForce GTX 660 Bellek: 6GB İşletim sistemi: 64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 8 (8.1) Sabit Disk Alanı: 10GB Ses kartı: DirectX 11

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Sistem Gereksinimi Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Days Gone Sistem Gereksinimleri