Forza Horizon 5 Minimum Sistem gereksinimleri Nedir? Pc için [Kaç Gb]

Forza Horizon 5 Minimum Sistem gereksinimleri
Forza Horizon 5 Minimum Sistem gereksinimleri

Forza Horizon 5 Minimum Sistem gereksinimleri Nedir? Forza Horizon 5 PC gereksinimleri açıklandı: Forza Horizon 5 Kaç Gb? minimum özellikler artık 11 yaşındaki CPU’yu destekliyor. Teknoloji öncüsü, Microsoft E3 2021 konuşmasının sonunda, açılış konuşmasını sonlandırarak Forza Horizon 5’in bu yıl piyasaya çıkacağını duyurdu.

Forza Horizon 5 Minimum Sistem gereksinimleri
Forza Horizon 5 Minimum Sistem gereksinimleri

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri


“Need for Speed ​​2021″in iptali ve Forza Motorsport’un bir sonraki çıkış tarihi ile yarış oyunu yavaş bir yıl yaşadı. Forza Horizon 5’in duyurulması yarış tutkunları için bir nimettir. Fiyatlandırma ve sistem gereksinimleri gibi Forza Horizon 5’in daha fazla detayı da ortaya çıktı. işte Forza Horizon 5 Pc Sistem Gereksinimleri:

Forza Horizon 5 Minimum Sistem gereksinimleri: PC oyuncuları için güzel haber

Forza Horizon 5 Pc Sistem Gereksinimleri Hakkında: Forza Horizon n 5, 9 Kasım 2021’de piyasaya çıkacak. PC, Xbox One, Xbox Series X|S ve Xbox Cloud Gaming için sürümler mevcuttur.

Turn 10 stüdyosu görsel efektleri 11 olarak değiştirirken, Forza Horizon​n 5, yeni nesil görsel efektler için bir takip edilen oyun olacaktır. Çünkü Yaptığı sistemiyle en düşük kapasiteli donanıma sahip bilgisayarlarda bile çalışabilecek.

Forza Horizon 5’in Meksika’daki ayarlarını inceledik ve şunları fark ettik. yeni nesil oyun konsolları için tasarlanmış ışın izleme, daha yüksek çözünürlüklü dokular vb. içeriyor. Önceki nesil oyuncuların endişelenmesine gerek yok çünkü oyun sadece Microsoft’un eski donanımlarında (Xbox One gibi) kullanılamıyor, aynı zamanda PC oyuncularının oyunu oynayabilmesi için oldukça ılımlı bir sistem gerektiriyor.

Minimum Sistem gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 x64 sürüm 18362.0 veya üstü
 • RAM : 8 GB
 • Video Belleği: 2 GB
 • İşlemci: i3-4170 @ 3.7Ghz VEYA i5-750 @ 2.67Ghz VEYA AMD FX-6300
 • GPU: NVidia GTX 760 VEYA AMD RX 460

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ark Sistem Gereksinimleri


Forza Horizon 5 Pc Sistem Gereksinimleri:

 • CPU: Intel Core i7 3770 3.4 GHz veya AMD AMD FX-8350 4.0 GHz
 • GPU: NVIDIA GeForce GTX 770
 • RAM: 8GB
 • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7 veya 64 bit Windows 8 (8.1) veya Windows 10
 • HDD Alanı: 10 GB
 • DirectX 11
Forza Horizon 5 Minimum Sistem gereksinimleri

Microsoft Store sayfası, mağazanın geçmişte daha yavaş PC’ler için önerilen sistem gereksinimlerini henüz listelemediğini doğrulamaktadır.

Forza Horizon 5’te verilen minimum gereksinim, daha yavaş PC’lerdeki oyuncuların daha rahat nefes alabilmesi ve oyunun en az 30 kare çalıştırabilmesidir. (saniyede, ancak nispeten zayıf donanımda çalıştırabilirsiniz.)

Forza Horizon 5 ayrıca 9 Kasım 2021’de üç farklı versiyonda çıkacak. Erken erişim kullanıcıları oyunu 5 Kasım’da 4 gün önceden siparişlerini verebileceği açıklandı. Forza Horizon 5 PC gereksinimleri hakkında detayları aldığınıza göre sipariş vermeniz için fiyatlarını merak edeceğinizi düşündük. Aşağıda fiyat listesi:

 • Standart Sürüm: 59,99 ABD doları
 • Deluxe Sürüm: 79,99 $
 • Nihai Sürüm : 99,99 $
Forza Horizon 5 Minimum Sistem gereksinimleri
Forza Horizon 5 Minimum Sistem gereksinimleri

Forza Horizon 5 Kaç Gb

Sisteminizi en doğru şekilde çalıştırmanız için: Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri Pc özelliklerini girmeniz gerekir.

Ultra donanıma sahipseniz yukarıdaki Gereksinimleri deneyimleyin. Forza Horizon 1’i bilgisayarınızda oynayabilmeniz için sisteminizin en az aşağıdaki minimum özellikleri karşılaması gerekir.

İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz veya AMD Phenom II X4 940 GPU: NVIDIA GeForce GTX 660 Bellek: 6GB İşletim sistemi: 64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 8 (8.1) Sabit Disk Alanı: 10GB Ses kartı: DirectX 11

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Forza Horizon 5 Minimum Sistem gereksinimleri Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Sistem Gereksinimi Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri