Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Fredrinn Ne Zaman Gelecek, Mobile Legends Bang Bang (MLBB)

Fredrinn Ne Zaman Gelecek? MLBB’nin Gelişmiş sunucusu Fredrinn’de yeni bir kahraman ortaya çıktı. Yeni kahraman, bir tank savaşçısı türü olarak sınıflandırılır ve düşmanlarla alay edebilir. Yeni kahraman yalnızca MLBB’nin premium sunucularında mevcuttur ve şu anda beta sürümündedir. Fredrinn adlı yeni bir Mobile Legends: Bang Bang (MLBB) kahramanı veri madencileri tarafından sızdırıldı. Yeni kahraman, bir tank savaşçısı olarak sınıflandırıldı ve şu anda mobil MOBA oyununun premium sunucularında test ediliyor.

Yeni MLBB kahramanı Fredrinn’in beceri efektleri ve oyun içi modeli henüz bitmedi ve yavaş yavaş premium sunuculara ekleniyor. Moonton kısa süre önce Vexana, Leomord ve Faramis için üç kahraman güncellemesi içeren Necromancer güncellemesinin Yükselişi’ni yayınladı. Yeni güncelleme gibi, yeni bir MLBB kahramanı Fredrinn de muhtemelen Ağustos ayında gelecek.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz; Mobile Legends MS Sorunu


Mobile Legends Bang Bang; Fredrinn Ne Zaman Gelecek

OzaRess tarafından yayınlanan bir YouTube videosunda yeni kahramanın yeteneklerini kontrol edebilirsiniz. Oyunda yayınlanan çoğu kahramana benzer şekilde, Frederinn’in üç temel yeteneği ve bir nihai yeteneği vardır. İlki, düşmanları delip geçebilen menzilli bir yeteneğe benziyor. Frederinn’in bir yakın dövüş kahramanı olduğu düşünüldüğünde, bu yeteneğin oldukça uzun bir menzili var. İkinci beceri, vurulan düşmanları havaya uçurabilen atılma becerisidir. Bu beceriyi kullanırken, düşmanlara da sürekli hasar verir.

Fredrinn Ne Zaman Gelecek
Fredrinn Ne Zaman Gelecek

Üçüncü yetenek ilginçtir. Yalnızca “Kombo Puanları” kazanıldıktan sonra kullanılabilir. Bu puanlar, yeterli yetenek kullanılarak veya düşmanlara vurularak kazanılabilir. Bu yetenek mevcutken, onu etkinleştirmek bölgedeki tüm düşmanların size saldırmasına neden olur. Alay etme yeteneği gibi çalışır, ancak onu kullanmak için belirli eylemler gerektirir. Üçüncü yeteneğe benzer şekilde, nihai yetenek ancak dört birleşik puan toplandıktan sonra etkinleştirilebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fredrinn Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Mobile Legends Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Mobile Legends Moonton Hesabı Açma


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER