Free Fire 360 Derece gloo duvar hilesi nedir? Yeni başlayanlar için

Free Fire 360 Derece gloo duvar hilesi nedir
Free Fire 360 Derece gloo duvar hilesi nedir

Free Fire 360 Derece gloo duvar hilesi nedir? Mobil platformlardaki en ünlü battle royale oyunlarından biri. Free Fire 360 Derece duvar hilesi yapmak isteyen oyuncuların olduğunu keşfettik. Bu Oyunda Kendisini rakiplerinden ayıran birçok farklı özelliğe sahip olan Free Fire’dır. Şampiyona son derece rekabetçi ve oyuncular her zaman kazanmak ve en iyi olmak için can atıyor. Kişisel performansı etkileyen birçok faktör vardır. Bunlardan biri, gloo duvar bombaları gibi yardımcı eşyaların doğru kullanımıdır. Bu Makale, 360 derecelik gloo duvar teknikleri için bir rehberdir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Max Ön Kayıt


Free Fire 360 Derece gloo duvar hilesi nedir?

Gloo duvarı, oyunculara anında koruma sağlayabildiği için Free Fire’daki en önemli araçlardan biri olarak kabul edilir. 360° karanlık duvar tekniğinde asıl amaç kendinizi hızla karanlık duvarlarla çevrelemektir. Takım arkadaşlarını diriltmek veya düşmanlardan kaçmak gibi çeşitli durumlarda oyunculara yardımcı olabilir. Oyuncuların bu hedefe ulaşmasına yardımcı olabilecek bazı ipuçlarını sizler için hazırladık. İşte Free Fire 360 Derece gloo duvar hilesi Detayları;

Free Fire 360 Derece gloo duvar hilesi nedir
Free Fire 360 Derece gloo duvar hilesi nedir

Oyuncuların “normal” duyarlılıklarını daha yüksek bir değere ayarlamaları önerilir. Çünkü bu, ekranı daha düşük bir ayardan daha hızlı hareket ettirmelerini sağlar. Ayrıca, Gloo duvarın yerleşim sürecini etkilemeyeceğinden, kullanıcılar Free Fire’daki diğer herhangi bir hassasiyet ayarını değiştirmemelidir.

Free Fire 360 Derece duvar hilesi;

Karanlık duvarların oyuncu yerleşimi, oyun sırasında dikkate alınması gereken bir diğer önemli faktördür. 360° gloo duvar tekniğini uygulamak için yere nişan alırken el bombasını kendilerine yakın yerleştirmeleri gerekir:

Free Fire 360 Derece gloo duvar hilesi
Free Fire 360 Derece gloo duvar hilesi

Sonuç olarak, bu tekniği denerken, onlara yakın karanlık duvar bombaları yerleştirilecektir.


Ayrıca Şu haberimizi de Okuyunuz: Free Fire hesabını free fire max ta oynama


Ek Not;

Pratik olmadan hiçbir şey kolay değildir. Bu nedenle, kullanıcıların devam etmeden ve kalifiye olmadan önce Glo duvar becerilerini geliştirmek için eğitim adasında biraz zaman geçirmeleri önerilir. Bu nedenle, Free Fire’da bu yardımcı programların kullanımı konusunda sağlam bir kavrayışa sahip olacaklar. Bu, şüphesiz bu yardımcı öğeyi kullanma yeteneklerini geliştirecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire 360 Derece gloo duvar hilesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Garena Free Fire Redeem Code Eylül