Free Fire Advance Server nasıl indirilir Adım adım – OB29 güncellemesi

Free Fire Advance Server nasıl indirilir
Free Fire Advance Server nasıl indirilir

Free Fire Advance Server nasıl indirilir? Beklenen sunucu geldi. Free Fire Advance Server indir Aşağıdaki adımları uygula ve kolayca indirme seçeneklerini adım adım gerçekleştir. Free Fire OB28’in başarılı güncellemesinden sonra oyuncular artık oyunun OB29 sürümünü dört gözle bekliyorlar.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyabilirsiniz: Free Fire OB29 Advance Server APK


OB29 güncellenmiş gelişmiş sunucu piyasaya sürüldü ve oyunculara oyundaki yeni özellikleri deneme fırsatı verdi. Her zamanki gibi, oyuncuların Free Fire OB29 Advance Sunucusuna erişmek için bir aktivasyon koduna ihtiyacı var. Free Fire OB29 indir bağlantısı için yazımızın devamını okumaya devam ediniz.

Free Fire Advance Server nasıl indirilir

Free Fire OB29 Advance Sunucusu bugün 22 Temmuz’da piyasaya sürüldü ve 29 Temmuz’a kadar açık kalacak. Bu süre zarfında oyuncular, oyunda ayarlanan çeşitli yeni özellikleri deneyebilirler. Ayrıca sunucuda bulunan hataları ve arızaları bildirerek elmas kazanabilirler. Ancak, sunucu ilerlemesi Free Fire’ın global versiyonuna devam etmeyecek ve oyuncu hesapları 29 Temmuz’dan sonra silinecek.

Free Fire Advance Server nasıl indirilir
Free Fire Advance Server nasıl indirilir

Oyuncular, yaklaşan OB29 güncellemesi için Free Fire Advance Server indir için aşağıdaki adımları takip edebilir:

Sorumluluk Reddi: Free Fire OB29 güncellemesi dosyasının boyutu yaklaşık 721 MB’dir. Oyuncular, dosyaları indirmeden önce cihazlarında yeterli depolama alanına sahip olduğundan emin olmalıdır.

Free Fire Advance Server indir

Free Fire Advance Server nasıl indirilir? ilk adım için siteyi açmanız gerekmektedir. Resmi web sitesi için: Tıklayınız. burada

Adım 1: Resmi Free Fire Advance Server web sitesini ziyaret edin. Bunun için yukarıda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Free Fire Advance Server nasıl indirilir
Free Fire Advance Server nasıl indirilir

Adım 2: Giriş yapın ve dosyayı indirmek için “APK indir” seçeneğine basın.

Adım 3: APK dosyası indirildikten sonra cihazınıza yükleyin. Ardından Free Fire Advance Sunucusunu açabilirsiniz.

Adım 4: Giriş yaparken “Misafir” seçeneğine tıklayın. Aktivasyon Kodunu girmenizi isteyen bir açılır pencere görünecektir.

Adım 5: Bu kodu girdikten sonra Free Fire OB29 Advance Server’a erişebilecek ve keyfini çıkarabileceksiniz.

Free Fire OB29 indir: Advance Server Kurulumu:

Daha önce belirtildiği gibi, OB29 Advance Server’a erişmek için bir aktivasyon kodu gereklidir. Kayıttan sonra, yalnızca geliştirici tarafından seçilen birkaç oyuncu tarafından kullanılabilir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyabilirsiniz: Free Fire OB29 kodu


Bu nedenle, kodu almanın başka bir yolu yoktur. İşte Free Fire OB29 indir: Advance Server Kurulumu: kurulumu hakkında tüm detaylarnı sizler için listeliyoruz. Aşağıdaki adımları tamamlayarak kurulumu basitçe sonlandırabilirsiniz.

Adım 1: İlk olarak, Free Fire OB29 Advance Server’ın resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Okuyucular bunun için bu bağlantıyı kullanabilir .

Adım 2: Kayıt işleminde daha önce kullandığınız Facebook hesabını kullanarak giriş yapmalısınız.

Adım 3: “APK İndir” düğmesine dokunmalısınız. Free Fire OB29 Advance Server dosyası yakında indirilecektir.

Not: Dosya boyutu yaklaşık 721 MB’dir; bu nedenle, cihazınızda yeterli alan bulunduğundan emin olmanız gerekir.

Adım 4: “Bilinmeyen Kaynaktan Yükle” seçeneğini etkinleştirdikten sonra APK’yi yükleyin. Bu tamamlandığında, uygulamayı açabilirsiniz.

Adım 5: Aktivasyon Kodunu girmenizi isteyen bir kutu görünecektir. Bunu girdikten sonra “Tamam!” buton.

Free Fire OB29 Advance Sunucusuna erişebileceksiniz. Bir ayrıştırma hatasıyla karşılaşırsanız dosyayı tekrar indirebilir ve yukarıda verilen adımları takip edebilirsiniz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyabilirsiniz: Free Fire Advance Server indir


Free Fire OB29 güncellemesi: Tablo İle Adımlar

Adım 1:Free Fire Resmi Web Sitesine Gir.
Adım 2:Facebook ile Hesabına Giriş Yap.
Adım 3:Apk Dosyasını Bul.
Adım 4:Yükleme Seçeneğini etkinleştir.
Adım 5:Aktivasyon Kodunu Gir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Advance Server nasıl indirilir Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.