Free Fire Bedava Elmas Alma, 4. Yıl dönümden Sonra Ücretsiz En iyi Yol!

Free Fire Bedava Elmas Alma
Free Fire Bedava Elmas Alma

Free Fire Bedava Elmas Alma: Geliştiricileri, giysiler gibi yeni özel öğeler eklemeye devam ediyor. Free Fire Ücretsiz Elmas Alma yöntemi yerine Elmas satın almak isteyen oyuncuların oyun içi para birimi elmaslarına ihtiyacı vardır. Ancak ücretsiz değil, oyuncular elmas satın almak istiyorlarsa gerçek para ödemeleri gerekiyor.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire elmas hilesi


Çoğu oyuncu için oyuna para harcamak imkansızdır, bu da onları Free Fire elmaslarını ücretsiz olarak almanın başka yollarını bulmaya yönlendirir.

Free Fire Bedava Elmas Alma

1-) Google Fikir Ödülleri

Google Ödül Anketleri, Free Fire elmaslarını ücretsiz almanın en iyi yoludur. Oyuncular, kısa ve anlaşılır bir anketi tamamladıktan sonra bu uygulamada Play Puanları kazanacaklar.

Oyuncular bu puanları Free Fire’ın ödeme merkezinden oyun parası satın almak için kullanabilirler. Ayrıca elmaslarda büyük indirimler sunan süper airdroplara da göz atabilirler.

2-) Sosyal Medya Çekilişleri Vs.

Free Fire Bedava Elmas Alma
Free Fire Bedava Elmas Alma

Sosyal Medya Çekilişleri Vs., kullanıcılara bu oyun içi para birimini alma şansı vermenin bir başka harika yoludur. Bunlar genellikle YouTuber’lar ve sosyal medya platformlarındaki belirli sayfalar tarafından sağlanır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire ücretsiz elmas


Free Fire elmaslarını, Onları kazanmanın garantisi olmasa da, çekilişlere katılmak hala bir fırsattır.

3-) “BOOYAH!” uygulama

free fire bedava elmas alma 4 yil donumden sonra ucretsiz en iyi yol 3

“BOOYAH!” uygulama . Free Fire elmasları genellikle ödüllerden biridir. Örneğin, “İzle Kazan” etkinliği, katılımcıların belirli bir süre içinde videoları/akışları izlemeleri için ödüller sağlar.

Oyuncuların videolarını yayınlamaları ve katılmak ve ücretsiz elmaslara hak kazanmak için belirli koşulları yerine getirmesi gereken başka etkinlikler de var.

4-) Swagbucks

Free Fire Bedava Elmas Alma
Free Fire Bedava Elmas Alma

İnternette birçok GPT (GetPaidTo) web sitesi vardır ve Swagbucks en ünlü seçeneklerden biridir. Uygulama yükleme, testler yapma ve anketleri tamamlama gibi teklifleri tamamlamaları istenir.

Bundan sonra, bonuslarını web sitesinde sağlanan çeşitli yöntemlerle (kullanıcının bulunduğu ülkeye/bölgeye bağlı olarak) nakit olarak çekebilirler. YSense ve Prize Rebel gibi diğer web siteleri de oyunculara açıktır.

5) Sis oyunu (Mistplay)

Oyuncular, Free Fire Bedava Elmas Alma şansına sahip olmak için Mistplay uygulamasını kullanabilir. Bu uygulamada oyuncular oyuna katılarak birim (puan) kazanabilirler. Ne kadar çok oyun oynarlarsa o kadar çok puan kazanırlar.

Kullanıcılar belirli sayıda puan biriktirdikten sonra, hediye kartları gibi çok sayıda farklı ödül ve ödülü kullanabilirler. Çektikleri eşyalar oyun parası almak için kullanılabilir. Ayrıca oyuncular Poll Pay ve Easy Rewards gibi GPT uygulamalarını da deneyebilir.

Free Fire Ücretsiz Elmas Alma Kod ile

İşte Aradığınız Free Fire Ücretsiz Elmas Kodu:

Avrupa sunucusu

  • PACJJTUA29UU
  • LH3DHG87XU5U

Diğer sunucular

  • FF9MA3VCZDWC

Bu oyunu oynamanın en iyi nedenlerinden biri, oyun geliştiricisinin resmi Free Fire Elmas Kodu 2021 paylaşmış olmasıdır. Free Fire Ücretsiz Elmas Alma Hilesi kullanmanıza gerek bile kalmadan. Bu kodlar Düzenli olarak yayınlandığından ve oyunculara birinci sınıf kıyafetler, silahlar ve diğer birçok ödül sağladığından, oyuncular oyundan gerçekten keyif alabilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Bedava Elmas Alma Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Sezon 39 Elite Pass


Bu içeriğe oy verin!