Free Fire Bugünkü Kodlar Yeni Kod Listesi: Güncellendi [Kod Yeri]

Free Fire Bugünkü Kodlar
Free Fire Bugünkü Kodlar

Free Fire Bugünkü Kodlar: Bugün Free fire yeni kodlar Nelerdir? SG sunucuları için ücretsiz sörf tahtası görünümleri, avatarlar, afişler Kaplamalar, sırt çantaları ve diğer kozmetikler Tamamen Ücretsiz. Free fire elmas kodu Free Fire’ın önemli bir parçası haline geldi. Oynanışı etkilemese de oyuncular yine de bu eşyaları toplamak istiyor. Garena’nın hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacağımıza Hiç şüphe yok. Çünkü düzenli olarak çekici ve göz alıcı ürünler piyasaya sürüyorlar. Çoğu elmasla satın alınabilir. Ayrıca geliştiriciler, kullanıcılara özel ürünler elde etmek için altın bir fırsat sağlamak için kullanım kodları yayınlıyorlar.


Free Fire Bugünkü Kodlar
Free Fire Bugünkü Kodlar

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire redeem Kodları


Free Fire Bugünkü Kodlar

Not: Aşağıdaki kullanım kodları yalnızca SG veya Singapur sunucularında oynayan kullanıcılar için geçerlidir. Belirlenen alan dışındaki kullanıcılar, kodu kullanmaya çalışırken, verilen kodun kendi alanlarında kullanılamayacağını belirten bir hatayla karşılaşacaktır. Aşağıda karşılık gelen ödüllerle birlikte Free Fire Bugünkü Kodlar bir listesi bulunmaktadır.

 • 468DA6XFCPDW – İnanç Sıçraması sörf tahtası
 • ZKC8ZS35GU3V – Water Fest 2021 avatarı ve Water Fest 2021 afişi

Yukarıda listelenen iki kodun son kullanma tarihi bugün olan 7 Haziran 2021’dir. Bu nedenle, kullanıcıların ödülleri toplamak için bunları hızlı bir şekilde kullanmaları gerekir. Bu eşik aşıldığında, bir hata görüntüleneceği için kod kullanılamaz.

Free Fire Kod Yeri

Free Fire kod Knereye Yazılır? Devam etmeden önce, misafir kullanıcıların ücretsiz free fire kodu ödülünü toplayamayacaklarını belirtmekte fayda var. Bu nedenle, kullanıcı bilgilerini aşağıda listelenen platformlardan birine bağlamaları gerekir:


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Bugünün Kodları


 • Facebook
 • VK
 • Google
 • Apple Kimliğiniz
 • Huawei Kimliği

free fire yeni kodlar aracılığıyla ödül alma adımları şunlardır:

 • Adım 1: Bu, adım da ödül talebinde bulunmak için web sitesinin bağlanmalısınız. Oyuncular, free fire kodları kullanmak istiyor iseniz web sitesine gitmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
 • Adım 2: Web sitesine girdikten sonra, kullanıcılar hesaplarıyla ilişkili platform üzerinden Free Fire ID’lerine giriş yapmalıdır.
 • Adım 3: Giriş yaptıktan sonra, free fire kod yeri alanına kodları birer birer yapıştırın ve ardından onayla düğmesine tıklayın.
 • Adım 4: Hediye, talepten sonraki 24 saat içinde hesabınıza gelecektir. Posta Oyun geliştiricilerinden onay alabilirler. Koleksiyon bölümünden sörf tahtaları, avatarlar ve afişlerinizi alabilirsiniz.
Free Fire Bugünün Kodları
Free Fire Bugünün Kodları

free fire elmas kodu

Free Fire Bugünkü Kodlar ücretsiz olarak kullanın. FF ödüllerinde, ödeme kodlarında ve Red.ff.garena web sitesinde nasıl kullanılacağını yukarıda öğrenin. Free Fire hediye kodunu kullanarak oyuncular Karakter görünümleri, ve bir çok eşyayı alma imkanına sahip olabilirler. Free Fire karakterlerini ve elmasları ücretsiz olarak alabilirler. Burada, FF Redeem kullanım kodunu her gün ücretsiz olarak güncelliyoruz.

Free Fire Hakkında: Garena Free Fire, 111 Dots Studio tarafından geliştirilen. Garena tarafından yayınlanan Android ve iOS için bir battle royale oyunudur. 2019 yılında dünyanın en çok indirilen mobil oyunudur. Oyun, 2019 yılında Google Play Store’dan “En Popüler Oylama Oyunu” ödülünü kazandı. Garena Free Fire, oyunculara çok sayıda bedava kod sunan bir kaç battle royale oyunlarından biri olabilir.

Free Fire Bugünkü Kodlar Oyunun içerisinde sizlere çantalar, kostümler, giysiler, silahlar, ifadeler ve benzeri gibi çok sayıda eşya sağlayacaktır. Oyuncular bu eşyaları satın almak için çoğu zaman paralarını harcıyorlar. Ama bunları ücretsiz edinmenin yolları olduğunu bilmeyenler var. Hadi O zaman yukarıdaki kodları vakit kaybetmeden gir ve ödüllerini al.

Free Fire Bugün Kod
Free Fire Bugün Kod

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Bugünkü Kodlar sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Elmas Kodları