Free Fire Dimitri nasıl Alınır, 4. yıl dönümü güncellemesinde yeni Karakter

Free Fire Dimitri nasıl Alınır
Free Fire Dimitri nasıl Alınır

Free Fire Dimitri nasıl Alınır? karakterler benzersiz yetenekleri nedeniyle oyunda önemli bir rol oynamaktadır. 4. yıl dönümü güncellemesinde Bu yetenekler oynanışı etkiler çünkü oyuncuların savaş alanında rakiplerini geçmesine yardımcı olabilirler.


free fire dimitri nasil alinir 4 yil donumu guncellemesinde yeni karakter 2

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Bedava Elmas


Free Fire’ın her yeni güncellemesiyle geliştiriciler, oynanabilecek karakter sayısını artırdı. Free Fire OB29 4. Yıl Dönümü Güncellemesi birkaç gün önce geldi ve oyuncuların eğlenmesi için birçok yeni özellik getiriyor. Buna “Dimitri” ve “Thiva” adlı iki yeni karakter dahildir.

Free Fire Dimitri nasıl Alınır

Garena’nın resmi duyurusuna göre Dimitri ve Free Fire 4. yıl dönümü 12 Ağustos’ta başlayan tamamlama etkinliğinin bir parçası olarak Free Fire’a eklenecek. Etkinlik, devam eden “Guardian of Destiny” etkinliği 11 Ağustos’ta sona erdikten sonra başlayacak. Dimitri’nin Yetenekleri;

Free Fire Dimitri nasıl Alınır
Free Fire Dimitri nasıl Alınır

Free Fire Dimitri Yetenekleri: Kalp Atışını İyileştirme

Erişilebilir olduktan sonra Dimitri karakterini elde etmek için oyuncuların belirli sayıda Free Fire elmas satın almaları gerekir. Karakteri elde etmek için gereken elmas sayısı açıklanmadı. Kullanıcılar oyundaki elmasları şu şekilde doldurabilecekler

Adım 1:  Free Fire Dimitri Karakteri Almak için Free Fire’ı açın ve ekranın üst kısmındaki “Diamond” simgesine tıklayın.

free fire dimitri nasil alinir 4 yil donumu guncellemesinde yeni karakter 4

Adım 2: Ekranda çeşitli doldurma seçenekleri görüntülenecektir. Oyuncular satın almak istedikleri elmas sayısını seçebilirler.

Adım 3: Ödeme yapıldıktan sonra, oyuncunun hesabına elmaslar eklenecektir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Kafadan Vurma


Not: Yükleme etkinliği henüz başlamadı. Başlangıçtan sonra oyuncular gerekli sayıda elmas satın alarak Freedom Fire’da Dimitri karakterini elde edebilecekler.

Free Fire 4. yıl dönümü Dimitri Yetenekleri

Free Fire Dimitri Yetenekleri: 3.5m yarıçaplı bir tedavi alanı yarattı. Bu alanda oyuncular ve müttefikleri saniyede 3 sağlık puanı kazanacak ve kendilerini iyileştirmelerine izin verecek.

Oyuncular ve müttefikleri de yere serilirlerse kendilerini kurtarabilirler. Bu beceri 10 saniye sürer ve temel seviye 85 saniyelik uzun bir bekleme süresine sahiptir. Tam seviyede beceri 15 saniye sürer ve soğuma süresi 60 saniyeye düşer.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Dimitri nasıl Alınır? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Ücretsiz Ödül


Bu içeriğe oy verin!