Free Fire DJ Alok vs D-Bee: Hangi karakter daha iyi? [Rehberi]

Free Fire DJ Alok vs D-Bee
Free Fire DJ Alok vs D-Bee

Free Fire DJ Alok vs D-Bee: Free Fire, yeni başlayanların ilk oyunu için Hangi karakter daha iyi? Oyuncunun seviyesi yükseldikçe, zorluk seviyesi yükselmeye başlar, ta ki seviyeyi daha da artırmak zorlaşana kadar.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire ücretsiz elmas


Oyuncular, Free Fire’da yüksek bir sıralama elde etmek için çok fazla pratik yapabilir, ancak karakter yetenekleri sıralamada önemli bir rol oynar. Free Fire, özel yeteneklere sahip 38 karaktere sahiptir. Bu makale, D-Bee (serinin en yeni üyesi) ve Alok’un (en eski Free Fire karakterlerinden biri) yeteneklerini analiz edecek. Sizlere Free Fire Rehberi adım adım sunuyoruz.

Free Fire DJ Alok vs D-Bee: Free Fire Rehberi

Free Fire DJ Alok

Free Fire DJ Alok vs D-Bee
Free Fire DJ Alok vs D-Bee

Alok, ” Free Fire”daki en güçlü karakterlerden biri olarak kabul edilir ve hak ettiği de budur. DJ Alok’un Drop the Beat yeteneği, müttefiklerin hızını büyük ölçüde artıran %10’luk bir kazanç sağlar. Oyuncular ayrıca HP’yi 5 saniye boyunca saniyede 5 artırmak için aktif becerileri kullanabilirler.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyabilirsiniz: Free Fire Sezon 39 Elite Pass


Rakibiniz çevik olduğunda, Beat’i Alok’un halesinin 5 metre yakınına yerleştirin. Oyuncular, Alok’un yeteneklerini daha yüksek bir seviyeye çıkarmak için hafıza parçalarını kullanabilirler. Oyuncular Beat’i Bırak’ta aşağıdaki büyük değişiklikleri görebilirler:

 1. Çeviklik: %10 ve süre: 5s
 2. Çeviklik: %11 ve süre: 6s
 3. Çeviklik: %12 ve süre: 7s
 4. Çeviklik: %13 ve süre: 8s
 5. Çeviklik: %14 ve süre: 9s
 6. Çeviklik: %15 ve süre: 10s

Free Fire DJ Alok vs D-Bee okumaya devam ediniz:

Free Fire D-Bee

Free Fire DJ Alok vs D-Bee

Yukarıda ki yazımızda da bahsettiğimiz üzere Free Fire Rehberi çok geniş unsurları kapsar. Ve Karakterler arasındaki farkları görmek anlamak sizler için uzun zaman harcamanıza sebep olabilir. Bu Yüzden Bu rehberi Takip Etmeye Devam ediniz. Garena, OB28 güncellemesiyle D-Bee’yi diziye ekledi. Gerçekler, yeni pasif rolün benzer birçok rolden çok daha güçlü olduğunu kanıtladı. Bullet Beats, DJ Alok’un manuel aktivasyon gerektiren Drop the Beat’in aksine otomatik olarak çalışır.

Temel seviyede, Bullet Beats, oyuncunun hareket hızını ve isabetini sırasıyla %5 ve %10 oranında artırabilir. Ancak bu yetenek, yalnızca oyuncu oyunda şut attığında etkilidir. Oyuncular, örneğin, bellek parçalarını kullanarak D-Bee’nin yeteneklerini daha da geliştirebilirler

 1. Çeviklik: %5 ve isabetlilik: %10
 2. Çeviklik: %7 ve doğruluk: %13
 3. Çeviklik: %9 ve doğruluk: %17
 4. Çeviklik: %11 ve doğruluk: %22
 5. Çeviklik: %13 ve doğruluk: %28
 6. Çeviklik: %15 ve isabetlilik: %35

Free Fire Hangi karakter daha iyi

Her iki rolün de kendi yetenekleri vardır. Alok takıma daha fazla avantaj sağlarken, D-Bee bireysel performansa yardımcı olur. Oyuncunun seçimine ve beceri kombinasyonuna göre daraltılır. Agresif oyun stilleri ve iyi becerilere sahip oyuncular Alok’a gidebilir. Karakter yeteneklerini manuel olarak etkinleştirmeye alışkın olmayan oyuncular da D-Bee’yi tercih edebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire DJ Alok vs D-Bee Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyabilirsiniz: Free Fire Sezon 39 Çıkış Tarihi


Bu içeriğe oy verin!