Oyun

Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarlari Samsung Telefon Ayarları

Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarlari Nedir? Oyuncuların fire fire hassasiyet ayarları merak ettiğini öğrendik. Free Fire, mobil alandaki en iyi oyunlardan biri haline geldi. Çünkü bu oyun çok büyük bir oyuncu sayısı kazandı. Güncellemeler, yayın kuruluşları ve diğer etkinlikler düzenli olarak gerçekleşti ve oyun genel olarak çok büyüdü. Son zamanlarda, Street Fighter V ile bir crossover duyuruldu. Oyuncular, en iyi oyuncularla rekabet edebilmek için oyunda her zaman gelişmeye ve iyi performans göstermeye isteklidir.

Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarlari
Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarlari

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Benzeri Oyunlar


Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarlari:

Aşağıdaki hassasiyet ayarları, kullanıcıların tercihlerine göre değişiklik yapmaları için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanılabilir. İşte çok beklediğiniz Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarlari:

 • Genel: 80-85
 • Kırmızı Nokta: 85-90
 • 2x Kapsam: 70-75
 • 4x Kapsam: 65-70
 • AWM Kapsamı: 35-40
 • Serbest Bakış: 70

Free fire hassasiyet ayarları, oynanışı etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Bu ayarlar oyuncunun tercihlerine göre değişiklik gösterecek olsa da savaş alanında uygun ayarların kullanılması oldukça faydalıdır.

Free Fire Telefon Hassasiyet Ayarları Hakkında Öneriler

Free Fire Telefon Hassasiyet Ayarları Kullanıcılar yukarıdaki ayarlara göre ayarlama yapabilir ve bunu yaparken kendilerine özgü hassasiyetleri de denerler ise bu aralığın ötesine bile geçebilirler. Ayrıca “Serbest Görünüm” ayarı, çekim sırasında kullanıcıyı etkilemez ve varsayılan değer olarak bırakılabilir. Oyuncular, yeni ayarlara uyum sağlamak için eğitim moduna geçip hassasiyet ayarlarını deneyebilirler.

Aynı zamanda hedeflerini test etmek için Clash Squad yarışmaları da oynayabilirler.Oyuncular, bu makalede bahsedilen free fire hassasiyet ayarları samsung ayarları bilgilerinin tamamen öznel olduğunu ve tamamen yazarın kişisel tercihine bağlı olduğunu unutmamalıdır. Ayrıca kullanıcıların diğer oyuncuların ayarlarını kopyalamamaları, kendi tercihlerine göre ayarları yapmaları önerilir. Oyuncuların hassasiyetlerini çok sık değiştirmemeleri de önerilir.

free fire en iyi hassasiyet ayarlari samsung telefon ayarlari 2021

Free Fire Samsung Hassasiyet Ayarları:

Oyun oynarken head shot’ı atmanıza yardımcı olacak en iyi hassasiyet ayarlarını açıklıyoruz. Popüler çevrimiçi battle royale oyunu Free Fire, yakın zamanda birçok oynanış değişikliği getiren OB27 güncellemesini aldı. Çevrimiçi akıllı telefon oyunları Hindistan’da bir yere sahiptir ve çekici özelliklerin eklenmesi nedeniyle popülerdir.

Battle Royale oynanışı oyuncular için çok önemlidir ve hassasiyet kontrol ayarları daha iyi bir oyun deneyiminde hayati bir rol oynar. Silahın geri tepmesini ayarlamak doğru hassasiyetle kullanmak, yeni başlayanlar için zorlu bir iştir, ancak endişelenmeyin, oyun sırasında en iyi kafa vuruşlarını elde etmenize yardımcı olmak için size en iyi hassasiyet ayarlarını sunuyoruz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Kodlar


Free Fire Hassasiyet Ayarları Tavsiyeleri

 • Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarlari için İlk olarak alıştırma moduna geçiş sağlayın.
 • Başparmağınızı ekranın ortasından telefonun sağ kenarına kaydırın.
 • Mümkün olan maksimum mesafeyi kapatın ve artı işaretinizin 180 derece hareket edip etmediğini kontrol edin.
 • 180 derecelik bir dönüş, arkadan size gizlice yaklaşan bir düşmanla uğraşırken herkesin yapması gereken standart eylemdir.
 • 180 dereceden daha az bir açıyla çekim yapıyorsanız standart hassasiyetinizi artırmaya çalışın ve işlemi tekrarlayın, daha büyük bir açıyla çekim yapıyorsanız hassasiyeti azaltın.

Free Fire Hassasiyet Ayarları Nasıl Değiştirilir?

 • Öncelikle akıllı telefonunuzda Free Fire oyununu başlatın ve oyun lobisini bekleyin.
 • Şimdi ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Ayarlar” simgesine gitmeniz gerekiyor.
 • Yeni bir menü sekmesi görebilirsiniz, ekranın sol tarafındaki “Hassasiyet” sekmesine tıklayın.
 • Değişiklik yapmak için hassasiyet ayarını kullanın ve kullanmaya hazırsınız.
Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarlari

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarlari sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Kodları Bugün


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu