Free Fire En İyi Paketler Nelerdir? Bu yılın En Nadir Bulunan 5 Paketi

Free Fire En İyi Paketler
Free Fire En İyi Paketler

Free Fire En İyi Paketler Nelerdir? Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli Free Fire En Nadir 5 Paket seçeneğini sizler için derledik. Bu Paketler sırt çantaları ve giysiler sunar. Oyunculara daha fazla seçenek sunmak için geliştiriciler yenilerini sunmaya devam ediyor.

Bazı eski paketler oyuna yeniden eklendi. Hediye paketleri genellikle elit geçişler, etkinlikler ve oyun içi mağazalardan alınabilir. Birkaç yıl önce yaygın olan bazı paketleri oyuncular arasında bulmak kolay değil. Free Fire Bu yılın En iyi Paketi aşağıda listelenmiştir.


Free Fire En İyi Paketler Nelerdir? Bu Yılın En iyi Nadir 5 Paketi

5) Yeşil Suç Paketi

free fire en iyi paketler nelerdir bu yilin en nadir bulunan 5 paketi 2

Yeşil Suç Paketi, daha önce tartışmalı olan Garena Free Fire’ın en nadide olanıdır. Ancak, yakın zamanda Raiders spin etkinliği aracılığıyla başlatıldığı gibi, oyuncular hızlı tempolu Battle Royale oyununda nihayet bu özel kostümden faydalanabilirler.

Çantada kafa, üst, alt, ayakkabı vb. gibi ayrı parçalar yoktur, ancak oyuncu tüm takım elbiseyi/kıyafeti birlikte donatmalıdır. Bu Paket Free Fire Bu yılın En iyi Paketi Listesinin 5. sırasında yer almaktadır.


4) Tavşan Savaşçı Paketi

Free Fire En İyi Paketler
Free Fire En İyi Paketler

Birçok Free Fire hayranı, efsanevi Bunny Warrior Bundle’ın özlemini çekiyor. Oyunda ilk olarak birkaç yıl önce düzenlenen Draw a Bunny etkinliğinin bir parçası olarak ortaya çıktı. Ayrıca Legacy Returns etkinliğinin başlığında da görünür.

İçeriği aşağıdaki gibidir:

 • Tavşan Savaşçısı (Maske)
 • Tavşan Savaşçısı (Üst)
 • Tavşan Savaşçısı (Alt)
 • Tavşan Savaşçısı (Ayakkabı)

3) Sakura Paketi

free fire en iyi paketler nelerdir bu yilin en nadir bulunan 5 paketi 4

Sakura Bundle, bulunması zor olan başka bir giysi türüdür. Bu özel kostüm, bir süre önce Elite Pass’in ilk sezonunda oyuna eklendi. Bu nedenle, paketi elde etmenin olası bir yolu varsa, oyuncular her zaman tetikte kalır. Free Fire En Nadir 5 Paket listesinin 3. Sıralamasında yer almaktadır.

Sakura Paketi şunları içerir:

 • Oni Maskesi
 • Bushido Yolu (Üst)
 • Bushido Alt
 • Bushido Ayakkabı

2) Mavi Dino Paketi

Free Fire En İyi Paketler

Mavi Dino, başlangıçta diğer Dino paketleriyle birlikte Incubator aracılığıyla oyunculara sağlanan harika bir pakettir.

Oyuncular bu paketi kullanmak için belirli sayıda (bu durumda “Tablolar: Dinozorlar”) ve evrim taşları toplamalıdır. Mavi Dino, eksiksiz bir ekipman seti olarak kullanılmalıdır.


1) Hip Hop Paketi

free fire en iyi paketler nelerdir bu yilin en nadir bulunan 5 paketi 6

Free Fire En İyi Paketler Nelerdir? diyince Hip Hop Paketi bu listenin başında. Buna bazen Free Fire oyuncuları tarafından Hip Hop Paketi denir. Sakura Paketine benzer şekilde, bu paket oyuna Elite Pass veya daha doğrusu ikinci sezon aracılığıyla girer. Hip Hop Paketine dahil olan ürünler aşağıda listelenmiştir:

 • Sokaklar (Baş)
 • Sokaklar (Üst)
 • Sokaklar (Alt)
 • Sokaklar (Ayakkabılar)

Feragatname: Sorumluluk reddi Bu liste tamamen yazarın görüşlerine dayanmaktadır ve okuyucuların bakış açıları farklılık gösterebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire En İyi Paketler? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Free Fire Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Bedava Elmas


Bu içeriğe oy verin!