Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Free Fire En iyi Silah: En Yüksek Hasar Veren En Güçlü Silahlar

Free Fire En iyi Silah Nedir? Mevcut yapı için güçlü bir silah seçmek, K/D oranınızı iyileştirmenize ve Free Fire’da kazanma oranınızı önemli ölçüde artırmanıza yardımcı olacaktır. Free Fire’da pompalı tüfekler, hafif makineli tüfekler, keskin nişancı tüfekleri de dahil olmak üzere çok çeşitli silahlar bulunur…

Silahın performansı menzil, geri tepme vb. gibi birçok faktöre bağlı olsa da oyuncular yüksek hasarı seçme eğilimindedir. Düşmanı çabuk yen. Bu listede size Free Fire’da en fazla hasarı veren ilk 5 silahı göstereceğiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire için En İyi İsim


Free Fire En güçlü ve En iyi Hasar veren Silah Listesi:

5. AWM

Free Fire En güçlü Silah
Free Fire En güçlü Silah

AWM, Free Fire’daki en güçlü keskin nişancı tüfeğidir. Çok nadirdir ve sadece airdroplarda bulunabilir. Silah, önceden yüklenmiş 8x menzilde mükemmel hasara, menzile ve isabete sahiptir. Elinizde bu silahla, insanları uzaktan ölümcül bir şekilde tek atış yapma yeteneğine sahip olacaksınız.

4. Groza

Free Fire En çok hasar veren Silah
Free Fire En çok hasar veren Silah

Groza ayrıca Free Fire’ın airdropundan çok sayıda silah meraklısı ve bazı yama aldı. Bir AR olarak Groza her durum için uygundur. İnanılmaz uzun menzilli savaş menziline sahipken, yakın dövüşte SMG’lerle rekabet etmek için yeterli hasara sahiptir.

3. MP40

Free Fire Silah Listesi
Free Fire Silah Listesi

MP40, oyundaki en hızlı atış hızına sahip olduğu için piyasaya sürülmesinden bu yana en iyi SMG’lerden biri olmaya devam ediyor. Silahın kullanımı basit ve yakın dövüşte etkilidir. Av tüfeğiyle kafa kafaya gidebilme özelliğine sahip olsa da menzilden tüfek kadar etkilenmez. MP40’ın orta ve uzun menzilli dövüşlerde hem isabetlilik hem de hasar açısından büyük bir düşüşü var. Bu yüzden oyuncular onu başka silahlarla kullanmalıdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire PC de oynamak


2. Akimbo Vektör

free fire en iyi silah en yuksek hasar veren en guclu silahlar 5

Akimbo Vector, şüphesiz yakın dövüşte MP40’tan daha fazla hasar verme yeteneğine sahiptir. İlk çıktığında o kadar başarılıydı ki defalarca nerflendi. Ancak yine de çok güçlü bir silahtır. Ancak akimbo vektörünün zayıflığı da oldukça ölümcüldür. Orta menzilli ve uzun menzilli dövüş için başka bir silahınız olamaz. Ayrıca sadece 1 Vector kullanırsanız, bu silah neredeyse diğer tüm silahlara kıyasla çok düşük güçtedir.

1. M1887

free fire en iyi silah en yuksek hasar veren en guclu silahlar 6

Tüm güncellemelerden sonra, M1887, düşmanları diğer silahlardan daha hızlı öldürdüğü için av tüfeği kralı unvanını elinde tutuyor. Bir oyuncuyu alt etmek sadece 2 tur sürer ve diğer pompalı tüfeklerin çoğundan daha uzun menzile sahiptir. Gazilerin elinde bu silah çok tehlikelidir. Ancak, yeni başlıyorsanız, şarjör başına yalnızca 2 mermi olduğu için gücünü tam olarak kullanamayabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire En iyi Silah sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi Free Fire paketi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER