Free Fire Harita Oluşturma: nasıl oluşturulur?

Free Fire Harita Oluşturma
Free Fire Harita Oluşturma

Free Fire Harita Oluşturma Nasıl Yapılır? Herkese merhaba! Free Fire’da nasıl harita oluşturulacağını bilmek ister misiniz? Harika, bu makalede Free Fire’da tamamen özel haritalar oluşturmakla ilgili tüm bilgileri bulacaksınız. Free Fire Max tarafından sağlanan tamamen özelleştirilmiş haritanın oluşturulması bir yeniliktir ve tamamen sizin yaptığınız bir haritada 4v4 oynayabilirsiniz.

Garena’nın getirdiği bu yenilik, oldukça ilginç olan oyunda oyuncuların memnun ve mutlu olması için elinden geleni yaptı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Kodları 2022


Free Fire Harita Oluşturma

Free Fire Harita Nasıl Oluşturulur
Free Fire Harita Nasıl Oluşturulur

Free Fire Max’te kendi haritanızı oluşturmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

  1. Kartları alın Haritanızı oluşturun .
  2. Oyun modları bölümüne gidin ve Art Studio seçeneğini bulun .
  3. Sanat stüdyosu seçeneğini seçin ve bir kez içinde dört farklı odayı gözlemleyebileceksiniz, tercihinizden birini seçin.
  4. Oyun sizi başka bir bölüme yönlendirecek, burada bir kara kutuda farklı kullanılabilir alanlar göreceksiniz.
  5. Bundan sonra oyun size haritayı yeniden yazmak isteyip istemediğinizi soracak ve tabii ki evet’e basacaksınız.
  6. Vermek istediğiniz kullanıma bağlı olarak, oluşturmak istediğiniz haritaya gerçekten uyum sağlayan seçenekleri seçin. Aynı şekilde zamanı ve odaya karşılık gelen her şeyi seçin.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Bedava elmaslar


Free Fire Harita Nasıl Oluşturulur

Son adımda oldukça dikkatli olmalısınız, çünkü odayı doğru şekilde yapılandırmazsanız, kötü bir durum olabilir. Mesela harita kartını kaybetmek gibi düşünebilirsiniz.

Free Fire Nedir?

111 Dots Studio tarafından geliştirilen Garena Free Fire, üçüncü şahıs bir savaş royası (hayatta kalma) çevrimiçi aksiyon macera oyunudur. Android ve iOS platformlarında yayınlandı. Free Fire, 2019 yılında en çok indirilen mobil oyun oldu. Mayıs 2020’de oyun, dünya çapında 80 milyondan fazla günlük aktif kullanıcıyla rekoru başarıyla kırdı.

Garena Free Fire’ın nihai hedefi, uçaktan düşen ve paraşütle inen 50 kadar oyuncunun savaşmasıdır. Silah ve teçhizat toplayarak hayatta kalma mücadelesi vermesi ve Diğer oyuncularla savaşarak, hayatta kalarak macerayı tamamlamasıdır. Oyuncular, adada seçilen bölgelere paraşütle atlarken silah ve yardımcı ekipman (tıbbi malzeme, el bombası, araç vb.) aramalıdır. Adaya indikten sonra haritadaki güvenli alan zamanla daralmaya başladı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Harita Oluşturma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bedava Free Fire Hesapları


Bu içeriğe oy verin!