Oyun

Free Fire hassasiyet ayarları 2022: Hızlı hareketler ve Kafa vuruşu için

Free Fire hassasiyet ayarları 2022 için tüm ayarlar yeniden güncellendi. Free Fire, oyunculara kişiselleştirme için birçok ayar sağlar. Oyuncular, daha iyi nişan alma ve isabetlilik için bu ayarları değiştirebilir. İyi hareket hızına ve kafadan vuruşlara sahip oyuncular kolayca seviye atlayabilir ve iyi istatistikleri koruyabilir.

Bu nedenle hassasiyet ayarı, oyuncunun hareket hızını ve kafadan vuruş oranını iyileştirmede önemli bir rol oynar. Bu makale, oyuncuların hızlı hareketler ve kafadan vuruşlar için kullanabilecekleri en iyi hassasiyet ayarlarını tartışıyor.

Sizler için Önerilerimiz var!!! Free Fire En İyi Hassasiyet Ayar, Kafadan Vurma ve Free Fire Hassasiyet Ayarları için kılavuzumuzu ziyaret edin.

Oyuncuların oyun deneyimlerini geliştirmek için denemeleri gereken Free Fire hassasiyeti ayarları

Free Fire hassasiyet ayar 2022
Free Fire hassasiyet ayar 2022

Free Fire’da oyuncuların hızlı hareket etmesi ve kafa vuruşları için en iyi hassasiyet ayarları şunlardır:

 • Genel: 100
 • Kırmızı Nokta: 100
 • 2X Kapsam: 87
 • 4X Kapsam: 78
 • AWM Kapsamı: 64
 • Serbest Bakış: 100

İşte Free Fire’da hassasiyet ayarının nasıl değiştirileceğine dair adım adım bir kılavuz:

Adım 1) Akıllı telefonunuzda Free Fire başlığını açın.

Adım 2) Ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar düğmesine tıklayın.

Adım 3) Ayarlar menüsünde Hassasiyet sekmesine dokunun.

Adım 4) Oyuncular, Hassasiyet menüsünde yeni hassasiyet ayarları uygulayabilir.

Adım 5) Oyuncular, yeni hassasiyet ayarlarını uygulamak için hassasiyet ayarlarını da sıfırlayabilir.

Free Fire oyuncuları, oyunlarını geliştirmek için hassasiyet ayarını kullanabilir. İyi bir hassasiyet ayarı seti, oyuncuların oyundaki kafa takip yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Hassasiyet ayarları ayrıca oyundaki karakterlerin hareketini iyileştirebilir ve genel ve serbest görüş hassasiyeti ayarlarını değiştirerek tepki süresini hızlandırabilir. Bu nedenle, optimal ayarlar oyunculara daha iyi bir hayatta kalma şansı sağlar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: 2022 En iyi Free Fire karakter


Free Fire hassasiyet ayarları 2022: Gelişmiş hareket becerileri ve kafadan vuruş yüzdesi için

1) Tercih edilen karakterler

Free Fire hassasiyet 2022
Free Fire hassasiyet 2022

Free Fire, inanılmaz becerilere sahip çeşitli karakter sunar. Bu karakterlerden bazıları, DJ Alok gibi gelişmiş hareket hızı becerilerine sahiptir. Oyuncular, rakipleri yenmek için kafa vuruşu nişan alma ve hareket hızını artırmak için bu karakterleri donatabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire En iyi Pet


2) Kontrol düzeni

Free Fire ayar 2022
Free Fire ayar 2022

Oyuncuların hızlı hareket etmesi ve kafa vuruşlar için ikinci teknik, kontrol düzenini değiştirmektir. Oyuncular, kontrol ayarlarını değiştirmek için HUD’yi Özelleştir seçeneğine tıklayabilir. Kontrol ayarlarında, oyuncular daha iyi kavrama ve tepki süresi elde etmek için çeşitli düğmelerin konumunu değiştirebilir. Oyuncular, aksiyonu hızlandırmak için analoglarını değiştirebilir, daha fazla kafa almak için dürbünün konumunu ve ateş düğmesini değiştirebilir.

Not: Bu liste yazarların görüşlerine dayanmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire hassasiyet ayarları 2022 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire ücretsiz küp


İlgili Makaleler

17 Yorum

  1. Arkadaş her telefonun ayarı farklıdır ve şu dpi verin en küçük genişlik kaç olacak ben Xiaomi redmi note 9

  2. Arkadaş her telefonun ayarı farklıdır ve şu dpi verin en küçük genişlik kaç olacak ben Xiaomi redmi note 9 pro

 1. Bir türlü beceremedim oyunu oynamayı lütfen oppo a15 için güzel bir hassasiyet ayarı önerebilir misiniz..? teşekkürler emeğinize sağlık kolay gelsin

  1. Tabi ki de… lütfen bizleri takipte kalın. geçtiğimiz günlerde pubg için iphone ve redmi note 8 telefonları için düzenleme yaptık. çok yakında redmi serisinin free firee hassasiyetini çıkartacağız.

 2. General mobile 21 plus için bir hassasiyet bulurmusunuz kafa gitmiyo 4 senelik oyuncuyum 3 ay oldu general mobile alali 3 aydir hassasiyetim yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu