Free Fire İnstagram Profil Resmi; (@freefiretr.official)

Free Fire İnstagram Profil Resmi
Free Fire İnstagram Profil Resmi

Free Fire İnstagram Profil Resmi Nedir? Free Fire, İnstagram’ın dan önce bu oyunun nasıl oynandığını ve diğer bilgilerini öğrenmeniz gerekecek. Free fire, Garena tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir battle royale oyunudur. Free Fire’da ıssız bir adaya iniyorsunuz. Hayatta kalma şansınızı artıran silahlar ve kaynaklar ararsınız, ardından diğer oyuncuları ortadan kaldırırsınız; eğer hayatta kalan son kişiyseniz, oyunu kazanırsınız. Free Fire, 2019’un en çok indirilen mobil oyunu oldu ve Google Play Store’un “En Popüler Oylanan Oyun” ödülünü kazandı. Android’de Google Play Store’u veya iOS’ta App Store’u ziyaret edin. “Garena Free Fire”ı arayın ve Yükle’ye tıklayın. Uygulamanın boyutu yaklaşık 570 MB’dir. Kurulduktan sonra, profilinizi oyuna kaydedeceği için bir misafir hesabı oluşturmanız veya hesabınızı Facebook üzerinden bağlamanız istenecektir.

Free Fire’da karaya çıktıktan sonra, uçan kaykayınız üzerinde haritada tercih ettiğiniz konuma süzülerek/iniş yapacaksınız. Haritada görülecek çok yer var. İşte Free Fire’daki mevcut haritanın bir resmi: Free Fire’da ilgi duyulan herhangi bir alana indikten sonra. Sağlıklı kalabilmek için silah ve diğer kaynakları avlamalısınız. İdeal teçhizat, sağlam bir uzun menzilli silah (bir keskin nişancı gibi) ve bir yakın menzilli silahtan. (Bir SMG veya pompalı tüfek gibi) oluşur. Yükünüzü aldıktan sonra, sizi düşmanlarınıza götürecek güvenilir ipuçları ve silah sesleri aramaya başlayın. Hayatta kalma kaderinize karar verebilecekleri için savaşlarınızda sabırlı olun. Dikkate alınması gereken başka yönler de var. Bunlardan biri, Free Fire haritasında mantarlarda bulunan EP’dir (Enerji). Aniden ciddi hasar alırsanız sizi yavaş yavaş iyileştiren bir cooldown sağlık çubuğu kazanmak için bunları tüketebilirsiniz.


Free Fire İnstagram Profil Resmi

Free fire Oyunun 2 farklı instagram adresi bulunmaktadır. Diğer bölgeler için hesaplar değişkenlik göstereceğinden sizlere 2 resmi hesabı paylaşmak istedik. Aşağıda bu hesapların profil bilgilerini ekran görüntüsü olarak göreceksiniz. Profil resmini de görmüş olacaksınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire İnstagram Profil Resmi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.

Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.