Free Fire Kafadan Vurma Ayarları, En İyi Hassasiyet Ayarları

Free Fire Kafadan Vurma Ayarları
Free Fire Kafadan Vurma Ayarları

Free Fire Kafadan Vurma Ayarları: Garena Free Fire’da battle royale oyunu çok zorlu olabilir. Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarları, Oyun hızlı, kısa ve yoğun olduğu için oyuncuların düşünmek için fazla zamanları olmuyor. Rakipleri olabildiğince çabuk yok etmek Free Fire’da etkili bir sanattır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarlari


Kafadan vuruş, bir rakibi yok etmenin en hızlı yoludur. Oyuncu ister K/D oranını ilerletmek isterse de dengelemek istesin, işte bu rozetleri nasıl daha sık kazanacağınıza dair bazı faydalı ipuçları.

Free Fire Kafadan Vurma Ayarları

1-) Daha koyu bir Crosshair (Artı işareti) Tercih edin.

Free Fire Kafadan Vurma Ayarları
Free Fire Kafadan Vurma Ayarları

Çevredeki ortama uyum sağlayan koyu renkli artı işaretlerinden ziyade daha koyu, daha parlak artı işaretleri hemen görünür olacaktır.

Bu, oyuncunun düşmanın kafasını hızlı bir şekilde hedef almasına yardımcı olacaktır. Ayrıca, artı işaretlerini başın biraz üstüne yerleştirmeye çalışın. Çekim yaparken, artı işareti otomatik olarak başlangıca hareket eder.

2-) Hassasiyeti ayarlayın: Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarları

Free Fire Kafadan Vurma Ayarları
Free Fire Kafadan Vurma Ayarları

Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarları yılı için hazırlanmış doğruluğu elde etmek için oyuncuların doğru seviyeyi bulana kadar hassasiyet ayarlarını yapmaları gerekir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Hassasiyet Ayarları


Kontrole ek olarak, doğruluk, oyuncuların geri tepmeyi kontrol etmesine ve hızlı hareket etmesine yardımcı olabilir. Oyuncular çoğu zaman hassasiyet özelleştirmesini hafife alır ve varsayılan ayarları kullanır.

3-) Doğru silahları alın

free fire kafadan vurma ayarlari en iyi hassasiyet ayarlari 2021 6

Bazı silahlar, diğerlerinden daha fazla headshot için daha uygundur. Kar98k, Scar L, M1887, CG15 gibi keskin nişancılar headshot atışlar için daha uygundur. Oyuncular, daha iyi hedeflere ulaşmak için bunları kapsamla birleştirebilir.

AWM ve diğer bazı saldırı tüfeklerinin ve SMG’lerin orta ve yakın mesafeden kafadan atış için de uygun olduğu doğrudur. Yüksek hasarlı silahları seçin ve geri tepmeyi ayarlayın.

4-) Rahat bir Parmak düzeni

free fire kafadan vurma ayarlari en iyi hassasiyet ayarlari 2021 5

Ateşleme düğmesi büyük, görünür ve hızlı erişilebilir olmalıdır. Oyuncuların bir çatışmada isteyeceği son şey doğru düğmeyi bulmaktır. Ateşleme düğmesini artırın ve baş parmağınızın veya işaret parmağınızın yanına yerleştirin.

5-) Test Edin.

free fire kafadan vurma ayarlari en iyi hassasiyet ayarlari 2021 4

Ateş etme düğmesi büyük, görünür ve hızlı erişilebilir olmalıdır. Oyuncuların bir çatışmada isteyeceği son şey doğru düğmeyi bulmaktır.

Ateşleme düğmesini artırın ve baş parmağınızın veya işaret parmağınızın yanına yerleştirin.

Feragatname: Bu makale yazarın kişisel görüşünü yansıtmaktadır. Okuyucuların görüşleri farklı olabilir.

Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarları

Garena Shooting Free (Free Fire olarak da bilinir), 111 Point Studio tarafından geliştirilen ve Garena tarafından piyasaya sürülen Android ve iOS için bir battle royale oyunudur.

Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarları için bir çok öneriler bulabilirsiniz. Yukarıda listelediğimiz ayarlar denenmiş ve en iyi olduğuna kanaat getirdiğimiz ayarlardır. Garena Free Fire 2019 yılında dünyanın en çok indirilen mobil oyunudur.

Bu sebep ile hassasiyet ayarları çok önemlidir. Oyun, 2019’da Google Play Store’dan “En Popüler Oylama Oyunu” ödülünü kazandı. Mayıs 2020 itibariyle, Free Fire dünya çapında 80 milyondan fazla günlük aktif kullanıcı rekoru kırdı. Kasım 2019 itibariyle, Free Fire’ın küresel gişe geliri 1 milyar doları aştı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Kafadan Vurma Ayarları Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Garena Free Fire Ücretsiz Ödül Alma


Bu içeriğe oy verin!