Free Fire Kod Haziran 2022: Ücretsiz Elmas ve Karakter Kodu

Free Fire Kod Haziran 2022
Free Fire Kod Haziran 2022

Free Fire Redeem Kod Haziran 2022 için tüm liste yayınlandı. Ücretsiz bir Free Fire kodu almak ister misiniz? Peki, bunu sizin için yaptık. Bu, elmaslar, karakterler, görünümler, paketler ve daha fazlası gibi ücretsiz ödüller alacağınız anlamına gelir. Bu liste En yeni Ücretsiz Fire Fire kodu koleksiyonudur. Bugün 500’den fazla redeem kodu alın ve birçok ödül kazanın.

Free Fire, dünyadaki en popüler Battle Royale oyunudur. Bu heyecan verici bir oyun. Birçok oyuncu, yüksek grafikleri ve akıcı oynanışı nedeniyle Free Fire oynamayı sever. En önemli şey ise Free Fire’ın kozmetikleri, popüler karakterleri ve oyun içi öğelerinin oyuncuları oyuna daha çok bağımlı hale getirmesidir. Çok sayıda oyun içi öğe veya silahlar veya silah kaplamaları, evcil hayvanlar, ifadeler, giysi çantaları ve karakterler gibi çeşitli dekoratif öğeler içerir. Bu nedenle bu kozmetikler karakterlerimize çekici bir görünüm kazandırmaktadır. Ancak, indirimden yararlanmak için herhangi bir free fire etkinliğine katılmak veya satın almak için para harcamak zorundadırlar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire MAX bedava elmas


Free Fire Kod Haziran 2022

Günlük 80 milyondan fazla aktif oyuncuyla Free Fire, açık ara dünyanın en popüler battle royale oyunlarından biridir ve oyun yayıncısı Garena, sayısız etkinlik, yeni içerik ve ücretsiz oyunlar aracılığıyla her zaman oyunculara hizmet vermiştir. ödüller.

Garena Free Fire kodları, oyunculara jeton ve elmas kodlarından ganimet kutularına ve daha fazla özel öğeye kadar çeşitli ücretsiz ödüller verecek! Free Fire hesabı olan herkes bu ödüller için uygundur, sadece aşağıdaki talimatları izleyin ve Free Fire kodlarını nasıl kullanacağınızı öğrenin. Ancak bazı kodların belirli bir sunucuya bağlı olduğunu ve o sunucu dışında kullanılamayacağını unutmamalısınız.

Free Fire Redeem Kodları Haziran 2022

Lütfen yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Bugün size ücretsiz elmaslar, karakterler, çantalar, ifadeler ve diğer öğeleri almak için ücretsiz Free Fire Kodları Haziran 2022 (promosyon) kodunu nasıl kullanacağınızı göstereceğiz. Bir Garena ücretsiz Free fire redeem kodu arıyorsanız, doğru makaleyi okuyorsunuz. Bu makalede, bugün 100’den fazla Garena Free Fire Codes elde edeceksiniz.

Heyecan verici ödüller ve eşyalar almak için bu ödeme kodunu Garena Free Fire ödülleri sayfasında kullanabilirsiniz. Bu, Garena Free Fire bonus koduyla ilgili özel bir gönderidir.

Listelenen tüm free fire kodları %100 geçerlidir ve Veri Madencileri ekibimiz tarafından doğrulanmıştır. Sınırsız ödüllerin kilidini ücretsiz olarak açmak için bu Garena Free Fire (FF) kullanım kodlarını kullanabilirsiniz.

Aktif Kodlar

 • FFIC-RF85-4MZT
 • FFBB-CVQZ-4MWA
 • FFIC-34N6-LLLL
 • FFBA-TJSL-DCCS
 • FFIC-YZJZ-M4BZ
 • FFIC-WFKZ-GQ6Z
 • FFIC-9PG-5J5YZ
 • FFIC-65E2-69TQ
 • FFIC-33NT-EUKA
 • FFIC-ZTBC-UR4M

Free Fire kodları nasıl kullanılır?

Free Fire kodları nasıl kullanılır
Free Fire kodları nasıl kullanılır

Kodu kullanmak ve ödülünüzü etkinleştirmek için kod kullanımı için resmi Garena web sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Bir kodu kullanmak için lütfen şu adımları izleyin:

 1. Resmi Free Fire redeem web sitesini ziyaret edin 
 2. Hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun.
 3. Bunu Facebook, Google, VK, Apple ID, Huawei ID veya Twitter hesabınızı kullanarak yapabilirsiniz.
 4. Metin kutusuna kodu girin (yazarak veya yapıştırarak) ve onayla’yı tıklayın.
 5. Her kod için tekrarlayın.

Kodu etkinleştirdikten sonra, kodla ilişkili ödüller, ziyaret etmeniz ve ödüllerinizi talep etmeniz gereken oyun içi posta bölümünde mevcut olacaktır.

Free Fire Kod Haziran 2022

Lütfen yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Bugün size ücretsiz elmaslar, karakterler, çantalar, ifadeler ve diğer öğeleri almak için ücretsiz alev kullanma (promosyon) kodunu nasıl kullanacağınızı göstereceğiz.

Bir Garena ücretsiz free fire kodu arıyorsanız, doğru makaleyi okuyorsunuz. Bu makalede, bugün 100’den fazla Garena kodu elde edeceksiniz. Heyecan verici ödüller ve eşyalar almak için bu ödeme kodunu Garena Free Fire ödülleri sayfasında kullanabilirsiniz.

Bu, Garena Free Fire kodu ile ilgili özel bir gönderidir. Listelenen tüm kullanım kodları %100 geçerlidir ve Saste Deal araştırma ekibimiz tarafından doğrulanmıştır. Sınırsız ödüllerin kilidini ücretsiz olarak açmak için bu Garena Free Fire (FF) kullanım kodlarını kullanabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire MAX grafik ayarları


Süresi Dolan Kodlar

FF Ödül KodlarıFF Ödülleri
FFCO-8855-JW2DDimitri Karakter Kodu
WRDBTRG9RFMGWilderness Paketi Codigo Free Fire’ı Kullan
GRDCMNLBDL5TXYeşil Suç Paketi
RDCMNLBDL3RWff Kırmızı Suç Paketi
HEDPOJKMB4LHip Hop Paketi Kullanma Kodu (Kullanım Kodu)
TBKUKIDTM4LGElit Geçiş Kodu (Kod)
FFICCTHQ8LCFree Fire MP40 Cilt Kullanım Kodu
FFICUTDH1KVUMaro Karakter Ödül Kodu
FESPORTS3MUBay Köpekbalığı Sırt Çantası, Kelly Bobblehead, Spikey Omurga alın
FFICCTSL5FTÜcretsiz Elmas Kuponu
ZH6CDBXFDSPNKafa Avı Paraşütü
FFBCT7P7N2P2Hayvan Silah Paketleri
FFBCC4QWKLL9Vandal Revolt Silah Paketi Alın
FFBCEGMPC3HZJustice Fighter ve Vandal Revolt Silah Paketini Alın
9GJT66GNDCLNSinsi Palyaço Silah Paketi
5G9GCY97UUD41x Rebel Academy Silah Paketi
GYXKT8UFBBSFHayalet Ayı Paketi
M5WTW5VK5EAYUMURTA Avcısı Yağma Kutusu
4M2ZVXNLJTHPDreki Evcil Hayvan Kodu
SBQDZ6KLYIOPShirou Serbest Ateş Karakteri
FF6M1L8SQAUYFF Token Paket Kodu
FFTILM659NZBÜcretsiz 299 Elmas Paketi

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Redeem Kod Haziran 2022 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile vs Free Fire Max


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.