Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Free Fire lonca nasıl oluşturulur? bunun için harika şekilli isimler

Free Fire lonca nasıl oluşturulur? Garena Free Fire’daki lonca, kullanıcıların diğer oyuncularla iletişim kurması ve etkileşimde bulunması için bir platform sağlar. Üyeler ayrıca etiket kazanmak ve birden fazla ödülün kilidini açmak için lonca turnuvalarına katılmaya hak kazanır. Ek olarak, günlük lonca görevleri, dükkandaki eşyalar için kullanılabilecek lonca jetonları sağlar. Şekilli Lonca isimleri ve imzalar seçme konusundaki genel eğilim sizlere aktaracağımız kılavuzlarda bulunacaktır. Loncanın adını içerecek şekilli uzun isimler daha havalıdır. Çünkü her loncanın liderleri klanlarını diğer klanlardan ayırmak isterler.

Bir lonca kurarken loncanın adını girebilirler, daha sonra değiştirilebilse de 500 elmasa mal olur ki bu çok büyük bir rakamdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire uzun isim yazma


Free Fire’da şık isimlerle yeni bir lonca oluşturma adımları

Free Fire lonca oluşturma
Free Fire lonca oluşturma

Garena Free Fire’da bir lonca oluşturmak ücretsiz değildir, çünkü kullanıcıların bir lonca oluşturmak için altın veya elmaslarla ödeme yapmaları gerekir. Bu nedenle, oyuncular loncaları adlandırırken dikkatli olmalıdır.

Ayrıca, kullanıcıların çekici lonca adları oluşturmak veya oluşturmak için Fancytexttool ve Lingojam gibi üçüncü taraf web sitelerine güvenmeleri gerekecektir. Bunun nedeni, standart Android veya iOS klavyesinin varsayılan olarak yazı tiplerini ve sembolleri içermemesidir. Free Fire lonca adı koyarken çok dikkatli olmalısınız. Lonca İsimleri oldukça şık olmalıdır. Aksi Taktirde beceremiyor iseniz aşağıda ki free fire isim oluşturucu araçlarını kullanın.

Bedava Şekilli İsimler yazmak için bu siteleri kullanabilirsiniz.

  • Fancytexttool
  • Lingojam

Adım 1: Fancytexttool veya Lingojam gibi herhangi bir ‘süslü metin üreticisi’ web sitesini ziyaret edin.

Adım 2: Farklı sembollere sahip çok çeşitli yazı tiplerinde çıktı almak için tercih edilen adı girin. Adı değiştirirken çıktıyı kopyalayıp yapıştırabilirler.

Ancak lonca adının belirlenen 12 karakterlik sınırı aşmadığından emin olmaları gerekir. Oyuncu loncanın adını seçmekte zorlanırsa, çok sayıda örnekleri almak için bu yukarıda paylaştığımız kılavuzlarımızı ziyaret edebilir. Kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire oda oluşturma


Free Fire lonca nasıl oluşturulur?

Free Fire lonca nasıl kurulur
Free Fire lonca nasıl kurulur

Adım 1: Oyuncular, arayüzü açmak için lonca simgesine tıklayabilir.

Free Fire lonca kurma
Free Fire lonca kurma

Adım 2: Ardından, “Lonca Oluştur” seçeneğine basın ve bir Lonca Bilgisi iletişim kutusu görünecektir.

free fire lonca nasil olusturulur bunun icin harika sekilli isimler 5

3. Adım: Kullanıcılar bölge, stil, onay yöntemi, slogan, lonca rozeti, isim ve diğer gerekli bilgileri belirlemelidir. İstenen ismi yapıştırabilirler.

Adım 4: Son olarak, bir lonca oluşturmak için 5000 altın veya 1000 elmas harcayabilirler. Oluşturmak için ilkini kullanmaları tavsiye edilir. Lonca Kurma için yapılması gerekenler bunlardan ibarettir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire lonca nasıl oluşturulur sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Harita Oluşturma


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER