Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Free Fire Max çıkış tarihi açıklandı: Tüm Bölgeler için Ne zaman Çıkacak

Free Fire Max çıkış tarihi açıklandı. Türkiyede ki heyecan verici Battle Royale oyununun bir sürümüdür. Free Fire Max Ne zaman Çıkacak sorularını tüm oyuncuların merak ettiğini biliyoruz. Bu Oyun, Oynanış aynı olsa bile Free Fire Max, mevcut Garena klasiğine kıyasla daha iyi grafiklere sahip olacak. Yeni oyunun en güzel yanı Firelink teknolojisi ile donatılacak olması.

Bu teknoloji, Free Fire ve Free Fire Max oyuncularının, hangi sürümü kullanıyorlarsa kullansınlar, oyunun keyfini çıkarmasını sağlayacak.


free fire max cikis tarihi aciklandi tum bolgeler icin ne zaman cikacak 3

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Moco bulmacası


Free Fire Max çıkış tarihi

Free Fire Max’a göre çok yakın bir zamanda aramızda olacaklar. Free Fire Max çıkış tarihi 28 Eylül 2021’de dünya çapında piyasaya sürülecek. Bu mesaj Garena tarafından doğrulanmadı ve değişebilir. Şimdi hepimiz için bu ücretsiz maksimum FREE FİRE yakında geliyor, bu yüzden garena’dan mümkün olan en kısa sürede başlamasını rica ediyorum ff max pic.twitter.com/rcVbcTPLen-player (@rajat_vi) 2 Eylül 2021 Free Fire Max’in Ekim 2021’in başlarında oyunun yayınlanmasından iki ay sonra MAX (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) bölgesinde çıkacağına dair söylentiler var.

Battle Royale oyun topluluğu kaydı varsayımı altında piyasaya sürülecek. Free Fire Max’in Hindistan’ın MENA bölgesinde Nisan 2021’de ön kayıtları başladı ve 2 milyondan fazla ön kayıt toplandı. Oyun nihayet Haziran 2021’de piyasaya sürüldü.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire PC de Nasıl Oynanır


Free Fire Max Ne zaman Çıkacak Ön Kayıt işlemeri

Free Fire Max çıkış tarihi
Free Fire Max çıkış tarihi

Free Fire Max için ön kayıt 28 Ağustos 2021’de Hindistan’da başlayacak. O zamandan beri, 20 milyondan fazla oyuncu Battle Royale unvanı için ön kayıt yaptırdı. Android ve iOS kullanıcıları ön kayıt için Google Play Store ve Apple App Store’a gidebilirler. Free Fire Max’e ön kayıt yaptıran oyuncular, ön kayıt sayısına bağlı olarak aşağıdaki ödülleri alacaklar:

Free Fire Max Ne zaman Çıkacak? 28 Eylül 2021 tarihinde yayına çıkacağı düşünülüyor.

  • Beş milyon ön kayıt: Max Raychaser (Alt)
  • On milyon ön kayıt: Gold Royale Voucher (iki)
  • On beş milyon ön kayıt: Max Raychaser (Facepaint)
  • Yirmi milyon ön kayıt: Cyber ​​Max Skyboard
  • Otuz milyon ön kayıt: Max Raychaser (Head)

Sorumluluk Reddi: Makalede belirtilen çıkış tarihi resmi bilgi değildir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Max çıkışı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca Şu Haberlerimizi de Okuyunuz: Free Fire OB30 Kayıt


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER