Free Fire Max Ön Kayıt Yapma işlemi Nasıl Yapılır? [Free Fire Max Nedir]

Free Fire Max Ön Kayıt Yapma
Free Fire Max Ön Kayıt Yapma

Free Fire Max Ön Kayıt Yapma işlemi Nasıl Yapılır? Oyunda Yeni Bir dönem Başlıyor ve Oyuncular Free Fire Max Nedir Çok Merak Ediyor. Free Fire oyuncularını memnun etmek için geliştiriciler, Free Fire Max için resmi ön kayıt tarihini açıkladılar. Free Fire topluluğunda en çok tartışılan konulardan biri de Free Fire Max. Bilmeyenler için, geliştirilmiş grafikler ve diğer özelliklerle Free Fire oyununun geliştirilmiş bir versiyonu olarak öne çıkıyor.


Free Fire Max Ön Kayıt Yapma
Free Fire Max Ön Kayıt Yapma

Ayrıca Şu haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Hesabını Free Fire Max da oynama


Oyun dünya çapında piyasaya sürülmedi ve şu anda yalnızca bazı bölgelerde mevcut. Ancak, ön kayıt döneminin bitiminden sonra tamamen piyasaya sürülecek.

Free Fire Max Ön Kayıt Yapma işlemi Nasıl Yapılır?

Garena duyuruda, Free Fire Max ön kaydının Google Play mağazasında 29 Ağustos 2021’de başlayacağını belirtti. Bu nedenle, dünyanın her yerinden insanlar oyuna kaydolabilecek ve indirilebilir olduğunda oyunu indirebilecek.

Free Fire Max Ön Kayıt Nasıl Yapılır;

Bu linke tıklayarak Ön Kayıt Yaptırmak oldukça kolay olacaktır. Google play Store veya İos mağazanızdan Max için Kayıtlarınızı kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca oyuncular, onlara özel hediye paketleri ve koleksiyonlar alma fırsatı verecek olan ön kayıt etkinliği web sitesine de katılabilirler. Etkinliğin bu yıl Nisan-Haziran ayları arasında MENA bölgesi için düzenlenen etkinliğe benzer bir etkinlik olması bekleniyor.

Kayıt olmak için oyuncuların resmi Free Fire Max Google Play mağaza sayfasını ziyaret etmeleri ve mümkün olduğunda ön kayıt düğmesini tıklamaları yeterlidir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Garena Free Fire Redeem Code


Free Fire Max Nedir

Free Fire Max Nedir? Free Fire Max, oyunculara Free Fire ile aynı oynanışı sağlamak için tasarlanmış, ancak geliştirilmiş özelliklere sahip bağımsız bir mobil uygulamadır. Bu durumu aynı şu şekilde düşünebilirsiniz;

  • Pubg mobile= Pubg New State

Gibi Geliştiricilerin de bu tarz bir çalışma için uzun zamandır çalıştığına dair duyumlar aldık. Bu nedenle, kullanıcılar daha sürükleyici bir oyun deneyimi elde edebilecekler.

Firelink teknolojisi, Free Fire MAX ve Free Fire MAX  arasında birlikte çalışabilirliği sağlayan oyunun güzel bir özelliğidir; bu, iki oyunun oyuncularının yan yana oynayabileceği anlamına gelir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Max Ön Kayıt Yapma? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Redeem Kodları Eylül 2021


Bu içeriğe oy verin!