Free Fire Max update 2022 apk download – (OB34 Update Yayın Tarihi)

Free Fire Max update 2022 apk download
Free Fire Max update 2022 apk download

Free Fire Max update 2022 apk download çok geçikmedi… Garena, düzenli güncellemeler yoluyla Free Fire MAX için yeni özellikler ve içerik yayınlar. Bu, mevcut oyuncuları mutlu ederken yeni oyuncuları çekmeye yardımcı olur. Önceki yamanın başarısının ardından, OB34 güncellemesi Sunucularına geliyor ve bir dizi heyecan verici yeni özellik getiriyor. Geliştiriciler, geçmişi açıklamanın yanı sıra bazı yeni özellikler de ortaya çıkardı. Bu nedenle oyuncular zaten Garena’nın depolama alanı hakkında biraz bilgi sahibi oldular.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free fire isim yapma


Free Fire Max OB34 Update 2022 apk download

Free Fire MAX’ta yapılan bir duyuru, uzun zamandır beklenen OB34 güncellemesinin 25 Mayıs 2022’de yayınlanacağını ortaya koydu. Bu, oyuncuların bu makaleyi yazdıktan sonraki bir gün içinde yeni özelliklere erişebilecekleri ve deneyimleyebilecekleri anlamına geliyor. Ancak önceki birkaç yamada olduğu gibi güncellemeden önce uzun bir bakım kesintisi olacak ve oyuncular oyuna erişemeyecek. Bunu yapmaya çalışan herkes, sunucunun yakında hazır olacağına dair bir hata mesajı alacaktır.

Genellikle güncellemeler, bakım 11:30 IST (GMT +5:30) civarında başladıktan birkaç saat sonra yayınlanacaktır. Ancak, yamadan sonra bile oyuncuların Free Fire MAX’ın keyfini çıkarmak için sunucuların tekrar çevrimiçi olmasını beklemeleri gerekecek. Bunun önceki birkaç güncellemeye kıyasla beklenen bir süre olduğunu unutmayın, bu nedenle dikkatli kullanılmalıdır. Garena da henüz bakım planlarını açıklamadı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: gameloop.com free fire


Free Fire Max OB34 Properties

Bu sefer Garena, yamadan sonra oyuna girmek için birden fazla kupon da dahil olmak üzere. Oyuncular için birçok heyecan verici ödül hazırladı. Magic Cube, kullanıcıların yeni sürümde 15 dakika oynamasını gerektiren başka bir kampanyanın parçası olarak da satın alınmaya hazır. Geliştirici, bazılarını oyunun haberler sekmesinde zaten duyurduğundan, oyuncular yeni özellikler hakkında kabaca bir fikre sahipler. Bunlar aşağıdaki gibidir: Mevcut cephaneliği daha da genişletmek için G36 saldırı tüfeği. Çoklu ateşleme modlarına sahip hafif keskin nişancı tüfeği M24, gelecek güncellemelere eklenecek.

Bağlantı sistemini etkinleştirdikten sonra, oyuncular ücretsiz karakterler kazanmak için istedikleri modda oynamayı seçebilirler. Geliştiriciler şu anda ücretsiz karakterler sunsalar da, bunlar etkinlik olarak tasarlandı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Max update 2022 apk download sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Kod Yazma Yeri


Bu içeriğe oy verin!