Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Free Fire MAX vs PUBG Mobile: Teknoloji Cihazlar için hangi oyun daha iyi

Free Fire MAX vs PUBG Mobile hangisini tercih ediyorsunuz? Bu makaleyi okuduktan sonra kararlarınız değişebilir :). Geliştirici Garena, Free Fire MAX’ı piyasaya sürerek franchise haklarını genişletmeye karar verdi. Free Fire’ın ucuz akıllı telefonlardaki popülaritesi, Garena’yı oyunlarını yükseltmeye ve diğer battle royale oyunlarıyla daha yüksek bir seviyeye rekabet etmeye zorladı. Yakın zamanda Pubg Geliştirileri piyasaya yeni bir oyununu sürdi. Bunun ile alakalı biz karşılaştırma daha yaptık. Free Fire vs PUBG New State karşılaştırmasını merak edenler bu kılavuz üzerinden okuyabilirler.

Bu nedenle Free Fire MAX, PUBG Mobile gibi oyunlarla savaşmak için geliştirildi. PUBG Mobile Free Fire MAX arasındaki karşılaştırma sonsuzdur. Bu nedenle, ileri teknoloji Android cihazlar için hangisinin en iyi seçim olduğunu görmek için paralel bir karşılaştırma yapmak en iyisidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite vs Free Fire


Free Fire MAX vs PUBG Mobile

Sistem gereksinimleri

Her iki oyun da aynı Android cihaz kategorisi için geliştirilmiş olsa da, sistem gereksinimleri de buna bağlı olarak farklıdır. PUBG Mobile’ın sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • İşletim Sistemi: Android 5.1.1
  • RAM: 2 GB

Free Fire MAX sistem gereksinimleri aşağıda açıklanmıştır:

https://www.youtube.com/watch?v=oqqDlygbqvY
  • İşletim Sistemi: Android 4.1
  • RAM: 2 GB

Her iki oyun da benzer RAM konfigürasyonları gerektirse de en büyük farkın Android versiyonunda olduğu aşikar. Free Fire MAX’a eski cihazlardan erişilebilmesine rağmen, PUBG Mobile nispeten daha yüksek bir değişken gerektirir.

Oyun modu

İleri teknoloji Android cihazların nadiren cihaz alanı kullanımıyla ilgili sınırlamaları vardır. Bu nedenle oyun modları söz konusu olduğunda, oyunseverler şüphesiz çeşitli seçenekleri beğeneceklerdir. PUBG Mobile, her zaman tüm zamanların en başarılı battle royale oyunlarından biri olmuştur.

Çeşitli oyun seçenekleri sunar, temel battle royale seçenekleri onları sıksa bile, oyuncuları meşgul edebilir. Geliştiriciler ayrıca farklı boyutlar eklemek için benzersiz silahlara ve rollere sahip zamanla sınırlı modüller geliştirdiler. İlgili oyun modları göz önüne alındığında, Free Fire MAX büyük bir dönüm noktasıdır. Battle royale ve çatışma ekibi sağlar. Clash Squad adlı yeni bir mod eklendi. Ancak yine de PUBG Mobile’ın sunduklarının çok gerisinde kalıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State vs Free Fire


grafik

Free Fire MAX grafik bilgileri, Free Fire tarafından sağlanan büyük bir yükseltmedir. Oyunda grafikler söz konusu olduğunda oyuncular iki oyun arasındaki farkı rahatlıkla görebiliyor. Free Fire MAX, oyunculara kullanıcı deneyimini daha da iyi hale getiren ultra yüksek çözünürlüklü bir mod sunar. Akıcı oynanış, çok sayıda oyuncuyu seriye getiren en önemli faktördür.

PUBG Mobile, en başından beri Ultra HD kaynaklar sağladı. Oyun ayrıca oyuncuların en iyi oyun deneyimi için en sevdikleri grafik ayarlarını seçmelerine olanak tanır. İki oyun arasındaki temel fark, PUBG Mobile’ın daha gerçekçi grafik sunmasıdır. Free Fire MAX’ın ise animasyon ve canlı bir oynanış sağlamasıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire MAX vs PUBG Mobile sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizide Okuyunuz: PUBG Mobile mı Free Fire mı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER