Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Free Fire McLaren crossover etkinliği Bu hafta sonu Nasıl Alınır?

Free Fire McLaren crossover etkinliği: Free Fire’ın son turuna hazırlanmak İster misiniz? Free Fire McLaren crossover Nasıl Alınır detaylarını sizler ile paylaşacağız. Bu hafta sonu McLaren crossover etkinliğiyle işbirliği yapın Oyuncular bu hafta sonu giriş yaptıklarında koleksiyon ödüllerini almaya hazır olmuş olacaklar.


Free Fire McLaren crossover etkinliği
Free Fire McLaren crossover etkinliği

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire OB29 güncellemesi


Yeni bir sınırlı süreli oyun modunun keyfini çıkarın. Convoy CrunchEquip, bu hafta sonu yeni çıkan McLaren koleksiyonlarıyla işbirliği yapmak için özel Free Fire ile donatılmıştır. McLaren ve Free Fire arasındaki işbirliği, giriş bonuslarının, özel koleksiyonların ve yeni oyun modlarının piyasaya sürüldü. Bu hafta sonu etkinlik zirveye ulaştı. İşte Free Fire McLaren crossover etkinlik detayları;

Free Fire McLaren crossover etkinliği; Ödülleri

Ödüller almak ve yeni bir sınırlı süreli oyun modunun tadını çıkarmak için bu hafta sonu giriş yapın. Convoy Crunch Free Fire’a giriş yapmak için bu hafta sonundan daha iyi bir zaman olamaz! 31 Temmuz ile 1 Ağustos arasında oyuna giriş yapan oyunculardan biri de siz olun. Koleksiyonluk sırt çantaları da dahil olmak üzere Free Fire ve McLaren ödüllerini almaya hak kazanacaklar. Free Fire McLaren crossover Ödülleri hakkında daha çok ayrıntı için okumaya devam ediniz;

Free Fire McLaren crossover Ödülleri;

Hepsi bu değil! Hafta sonu oyun zamanı mücadelesini tamamlayan oyuncular ayrıca McLaren Racing Suit Paketi alacaklar. Oyuncular ayrıca yeni bir sınırlı süreli oyun modunun keyfini çıkarabilirler: Convoy Crunch. Bu yeni modda, her oyunda iki tur olacak.

Her turun başında, oyuncular davetsiz misafirler veya savunucular olarak atanacaktır. Davetsiz misafir araca bir varış noktasına kadar eşlik etmeli ve savunucu bunun olmasını engellemelidir.

3 Ağustos 2021’den önce bu yepyeni Free Fire McLaren crossover etkinliği oyun modunun keyfini çıkarın!

Free Fire McLaren crossover Nasıl Alınır;

Hem karakterinizi değiştirebilen hem de McLaren (dünyanın ilk hibrit süper otomobili) eklenen istatistiklerle yenileyebilen Free Fire ve McLaren öğelerine göz atın. Free Fire McLaren crossover Nasıl Alınır ? Kostümleri artık mevcut.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire 4. yıl dönümü etkinliği


McLaren Erkek Görünümü Kazanan RuhMcLaren Sörf Tahtası-Turbo AceMcLaren P1-KyanosMcLaren P1-Golden Spark—-

free fire mclaren crossover etkinligi bu hafta sonu nasil alinir 5

31 Temmuz-13 Ağustos arasında 2 yeni McLaren P1™ kostümü piyasaya sürülecek. Değişmek ve geliştirmek isteyen oyuncular için onlara. McLaren P1™-

free fire mclaren crossover etkinligi bu hafta sonu nasil alinir 4

Kyanos ve McLaren P1™-Gold Spark oyuna eklenecek. Her iki görünüm de sınırlı bir süre için mevcut olacak, bu nedenle koleksiyonu görüntülemek için lütfen önümüzdeki haftadan itibaren giriş yaptığınızdan emin olun.

Free Fire McLaren crossover etkinlik

Takım sırayla davetsiz misafir ve defans oyuncusu rollerini oynayacaktır. Sadece davetsiz misafir belirli bir aralıkta olduğunda araç ileri doğru hareket edecek ve yakınlarda bir muhafız olduğunda araç geri hareket edecektir.

Saldırgan ve defans oyuncusu menzil içinde olduğunda araç hareket etmeyi durdurur. (1) Aracın hedefe ulaşması için gereken süreyi en aza indirin veya (2) Aracı en uzak mesafeye ilerleten takım kazanır. 3 Ağustos 2021’den önce bu yepyeni Free Fire McLaren crossover etkinlik sayesinde oyun modunun keyfini çıkarın!

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire McLaren crossover etkinliği Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Redeem Kodları Ağustos 2021


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER