Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Free Fire Moco bulmacasının kodu nedir? Hakkında Her şey

Free Fire Moco bulmacasının kodu nedir? Free Fire, yalnızca oyunda elmas harcayarak elde edilebilecek birçok özel ve yepyeni dekoratif öğeler sunar. Veya kullanıcılar etkinliklere katılarak ücretsiz içerik alabilirler. Garena Free Fire düzenli olarak çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Son zamanlarda “Moco: Rebirth” üzerine kurulu birçok yeni oyun Battle Royale unvanına girdi ve kullanıcılar çeşitli ödüller kazanma şansına sahip oldular. “Free Fire Moco Bulmacası“, Free Fire’da başlatılan etkinliklerden biridir. Ödülleri almak için oyuncuların bir dizi görevi tamamlaması gerekir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire PC de Nasıl Oynanır


Free Fire Moco bulmacasının kodu nedir?

Free Fire Moco kodu almak oldukça kolaydır. Daha önce de belirtildiği gibi, oyuncular Free Fire Moco Bulmacasında etkinliğinde bir dizi görevi tamamlamalıdır. Bazı oyuncular şaşırdı ve bu görevin nasıl yapıldığına dair bir dizi soru sordular. Bu, bulmacada parola olmadan geçemiyoruz. Makalemiz Bulmacayı çözebilmemiz için hızlı bir kılavuzdur.

free fire moco bulmacasinin kodu nedir hakkinda her sey 2

Aşama 1: İlk görev, oyuncuların laboratuvara ulaşana kadar engellerden kaçmalarını gerektiriyordu, ikincisinde ise sadece “KAPI” karakterine dokunmaları gerekiyordu.

Free Fire Moco bulmacasının kodu nedir
Free Fire Moco bulmacasının kodu nedir

Aşama 2: Bunu yaptıktan sonra, oyuncular oka tıklayarak bir sonraki göreve geçmek zorunda kalacaklar. Bu sırada bir şifre girmeleri istenecektir (herkes için farklıdır).


Ayrıca Şu Haberlerimizi de Okuyunuz: Free Fire OB30 Nasıl Kayıt Olunur


Parolayı almak için kullanıcının güç simgesine tıklaması ve devam etmek için aynı numarayı girmesi gerekir.

Free Fire Moco bulmacasının kodu

Aşama 3: Son görevde oyunculardan bir yetkilendirme kodu girmeleri istenir. Tek yapmaları gereken metin alanına “HELLOWORLD” yazmak.

Free Fire Moco bulmacasının kodu

Moco Puzzle bununla tamamlanacak. Ardından oyuncular Moco Moon Banner ve Turkuaz Alert Avatar olmak üzere iki ödül alabilecekler.

NOT: Oyuna düzenli olarak büyük miktarda içerik eklenir ve çok sayıda öğe ile kullanılabilir. En son etkinliklerden birinde, oyuncular Prime aboneliği olan bir Amazon hesabıyla giriş yaparak birden fazla hediye kazanabilirler. Şu anda, Moco Bulmacası dışında prime etkinliğinden 5 Diamond Royale kuponu kullanılabilir. Bu, Free Fire’da Amazon Prime işlemleriyle birlikte gelen ücretsiz ödülleri almak için Bizleri takip edin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Moco bulmacasının kodu nedir? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire OB30


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER