Free Fire OB32 Advance Server: ne zaman başlaması bekleniyor?

Free Fire OB32 Advance Server
Free Fire OB32 Advance Server

Free Fire OB32 Advance Server Ne Zaman Gelecek? Free Fire düzenli olarak güncellenecek ve geliştiriciler, oyuncuların eğlenmesi için birkaç ayda bir benzersiz özelliklere sahip yeni sürümler yayınlıyor. Oyunun en son sürümü, 1 Aralık’ta oyunculara sunulan OB31’dir. Ancak, birçok oyuncu yaklaşan OB32 güncellemesini şimdiden merak ediyor.

Oyuncular Her sürümden önce yeni özellikleri denemek için yayınlanan bir test sunucusu olan Advanced Server’ın çıkış tarihini şimdiden tahmin ediyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire uzun isim yazma


Free Fire OB32 Advance Server kayıtlarının başlaması için beklenen tarihi

Garena, bir sonraki Free Fire Advance Sunucusunu resmi olarak açıklamadı. Ancak, önceki sunucunun resmi güncellemenin yayınlanmasından birkaç hafta önce kullanılabilir olması gerçeğine dayanarak çıkış tarihi tahmin edilebilir. Mevcut modele göre, OB32 sürümünün büyük olasılıkla Clash Squad sezonunun bitiminden bir gün önce, yani 19 veya 20 Ocak bekleniyor.

OB32 Advance Server Ne Zaman Gelecek20 OCAK
OB32 Advance Server Ne Zaman Gelecek

OB32 Advance Server Ne Zaman Gelecek
OB32 Advance Server Ne Zaman Gelecek

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire oda oluşturma


OB32 Advance Server Kodu

OB32 Advance Server Kodu
OB32 Advance Server Kodu

OB32 Advance Server Kodu henüz paylaşılmadı kod Websesi.com serverimize ulaşır ulaşmaz sizler ile yayınlayacağız.

Free Fire Advance Sunucusu

Mevcut modele göre, OB32 sürümünün büyük olasılıkla Clash Squad sezonunun bitiminden bir gün önce, yani 19 veya 20 Ocak bekleniyor.

websesi

Bu nedenle, Free Fire Advance Sunucusu bu tarihten birkaç hafta önce oyunculara yayınlanabilir. Kayıtlar 1 Ocak ile 7 Ocak arasında olabilecek Ocak ayının ilk veya ikinci haftasında başlayacaktır. Kayıt işlemi başladıktan sonra yapılması gereken bir kaç adım olacaktır. Kullanıcılar kayıt olma için gereken aktivasyon kodunu alma fırsatına sahip olmak için Advance Server web sitesini ziyaret etmelidir. Ancak sınırlı sayıda yer olması nedeniyle herkese açık olmadığını belirtmekte fayda var. Ayrıca APK dosyasına kayıttan hemen sonra resmi web sitesinden erişilebilir. Ayrıca sunucuda yapılan ilerleme ana oyuna devam etmeyecektir. Not: Yukarıdaki tarihler tahminidir. Garena, sunucuya gelecek yamalar veya geliştirmeler hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamadı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire OB32 Advance Server sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Harita Oluşturma


Bu içeriğe oy verin!