Free Fire OB32 Aktivasyon Kodu: Advance Sunucusuna Kayıt Süreci

Free Fire OB32 Aktivasyon Kodu
Free Fire OB32 Aktivasyon Kodu

Free Fire OB32 Aktivasyon Kodu Nedir ve Nasıl Alınır? Oyunun geliştiricileri, Free Fire’ın yeni bir sürümünü yayınlamadan önce, oyuncuların yeni özellikleri test edebileceği premium bir sunucu kurdu. OB32 sürümü yaklaşırken, premium sunucusu indirilebilir durumda ve kullanıcıların yeni sürümü incelemelerine ve oyunun sunduğu her şeyi keşfetmelerine olanak tanıyor.

Yeni sürümde geliştiriciler benzersiz evcil hayvanlar, silahlar ve diğer kozmetik özellikler ekledi. Sunucuda bulunan yeni içeriğin çoğu muhtemelen son sürüme dahil edilecektir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire görünmez isim


Free Fire OB32 Advance Sunucusu: Aktivasyon Kodu almak için kayıt sürecinde adım adım kılavuz

Aktivasyon Kodu ile ilgili olarak, Free Fire geliştiricileri şunları söylüyor:

“Premium sunucuda oturum açmak için bir etkinleştirme kodu kullanın. Sınırlı sayıda kod var. Şimdi kaydolun ve kodunuzu alın.”

Free Fire Geliştiriciler
Free Fire OB32 Kodu
Free Fire OB32 Kodu

“Gelişmiş Sunucu, yalnızca belirli sayıda kullanıcıyı barındırabileceğini unutmayınız. Bir aktivasyon kodu almadım, lütfen yanıtımızı bekleyin.” Bu, Garena’nın Advanced Server için sınırlı miktarda kod dağıttığı anlamına gelir. Kayıttan sonra bile, kullanıcılara erişim garanti edilmez.

Free Fire Geliştiricileri

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Hassasiyet Ayarları


Free Fire OB32 Kayıt

Oyuncular şu adımları izleyerek Free Fire’ın premium sunucusuna kaydolmalıdır:

Adım 1: Gelişmiş Sunucu Kaydı web sitesini ziyaret edin veya buradaki bağlantıya tıklayın .

Adım 2: Oyunculardan önce Google veya Facebook kullanarak oturum açmaları istenecektir. Bunu yaptıklarında, bireyler forma yönlendirilecektir.

Adım 3: Oyuncular, e-posta adresi, tam ad ve telefon numarası gibi kendileri hakkında genel bilgileri doldurmalıdır. Bu bilgileri doldurduktan sonra formu gönderin.

Bu adımların tamamlanması, kullanıcıyı Free Fire OB32 Advance Server’a kaydeder ve geliştiricinin yanıtını bekleyebilirler.

Free Fire OB32 Kayıt
Free Fire OB32 Kayıt

Oyuncu bir aktivasyon kodu alırsa APK dosyasını indirmeye devam edebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire OB32 Aktivasyon Kodu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire En iyi Pet