Free Fire OB33 çıkış tarihi Ne Zaman ve Aktivasyon Kodu

Free Fire OB33 çıkış tarihi
Free Fire OB33 çıkış tarihi

Free Fire OB33 çıkış tarihi Ne Zaman? Free Fire, mobil battle royale oyunları için tanıdık bir isimdir. Garena’nın amiral gemisi oyununun popülaritesi, geliştiricilerin sürekli iyileştirmeleri ve sık güncellemeleri sayesinde istikrarlı bir şekilde artıyor. Ocak ayında, yeni silahlar, petler ve daha fazlasını içeren oyunun OB32 sürümü indirilebilir.

Bir aydan fazla bir süre geçti ve birçok oyuncu yaklaşan yineleme namı diğer OB33 hakkında meraklanmaya başladı. Yayın tarihleri, yönlendirme sunucuları vb. gibi ayrıntılar için interneti sürekli kontrol ederler.

Not: Garena, güncelleme veya premium sunucularla ilgili herhangi bir ayrıntıyı henüz doğrulamadı. Aşağıda listelenen tarihler tamamen spekülatiftir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire MAX hassasiyet


Free Fire OB33 güncellemesinin beklenen çıkış tarihi ne zaman?

Garena’nın CS Dereceli Sezonunun (Clash Squad) sonunda veya öncesinde yayınladığı birkaç önceki güncellemeden bir eğilim görülebilir. Daha sonra birçok oyuncu aynı durumun OB33 versiyonunda da yaşanacağını öngördü.

Free Fire OB33 Ne Zaman
Free Fire OB33 Ne Zaman
Free Fire OB33 Ne Zaman23 ve 24 mart tarihlerinde bekleniyor.
Free Fire OB33 Ne Zaman

Bu hızla bir sonraki sürüm muhtemelen 23 Mart veya 24 Mart’ta çıkacak ve Clash Squad sezonu 24 Mart’ta sona erecek. Böylece bireyler önümüzdeki birkaç hafta içinde bir sonraki güncellemeyi bekleyebilirler. OB33 güncellemesinin yapılacağı gün oyuncuların oynayamayacağı bakım araları olacak. Bu genellikle 09:00 IST ile 18:00 IST arasında sürer. Ek olarak, BTS ile yakın zamanda duyurulan işbirliğine dayanan içeriğin. Önümüzdeki haftalarda yapılacak bir güncellemenin yayınlanmasının ardından Free Fire’a gitmesi bekleniyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire MAX paketi


Free Fire OB33 Kodu

Henüz Kod hakkında bilgiler yayınlanmadı sayfamızı takipte kalınız.

OB33 güncellemesinin Advance Server ayrıntıları

Gelişmiş Sunucu, geliştiricilerin işlevselliği test etmek için her Free Fire güncellemesinden önce başlattığı belirli bir sunucudur. Resmi yamanın yayınlanmasından yaklaşık iki hafta önce başlarlar. Bu nedenle, yaklaşan sunucular önümüzdeki birkaç gün içinde kullanıma sunulacak. Kayıt işlemi kısa sürede yapılabilmektedir. Başlatıldıktan sonra, kullanıcının sunucuya erişmek için gereken aktivasyon kodunu alma şansına sahip olması için işlemi tamamlaması gerekir. Oyuncular ayrıca premium sunuculardaki ilerlemelerinin normal sürüme taşınmayacağını da unutmamalıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire OB33 çıkış tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire MAX Lonca Oluşturma


Bu içeriğe oy verin!