Free Fire oda oluşturma: nasıl oluşturulur?

Free Fire oda oluşturma
Free Fire oda oluşturma

Free Fire oda oluşturma nasıl yapılır? Herkese merhaba! Belki de Free Fire’da nasıl oda oluşturulacağını öğrenmekle ilgileniyorsunuzdur? Harika, lütfen bu makalenin sonuna kadar okumaya devam edin, böylece kendi odanıza sahip olmak için ihtiyacınız olan tüm cevapları bulabilirsiniz. Free Fire’da odalar, PVP savaşlarının, yani oyuncudan oyuncuya veya Kastilya oyuncudan oyuncuya gerçekleşebileceği yerlerdir; bunlar rastgele yapılmaz, özellikle oyuncunun becerisini ölçmek için yapılır.

Free Fire’daki odalar, kendinizi ölçmek istediğiniz herhangi bir rakip, muhtemelen arkadaşınız veya yeteneklerinizi karşılaştırmak istediğiniz herhangi biri ile inşa edilebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Harita Oluşturma


Free Fire oda oluşturma: Odamı nasıl oluşturabilirim?

Free Fire oda nasıl oluşturulur
Free Fire oda nasıl oluşturulur

Her şeyden önce, klasik savaşta veya mangada savaşmak için kişiselleştirilmiş yaratmaya devam edebileceğiniz, oda adında bir kartınız olmalıdır .

 • Oyun modları seçeneğini bulun ve ardından odaya gidin .
 • Bundan sonra, ilgili seçeneği, klasik veya manga düellosunu seçmeniz gereken bir açılır menü açılacaktır.
 • Kadro düellosu seçeneğinde 1vs1 veya 4vs4 PVP oynamanın mümkün olduğunu önceden size söylüyoruz.
 • Siz de oyunu kişiselleştirmek istiyorsanız, ayarlara giden sol üst simgeye girip oyun seçeneğine girmelisiniz .
 • Kendi PVP’nizi oynamak için oyunu aşağıda ki şekilde kurun.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Kodları 2022


Free Fire oda nasıl oluşturulur?

 1. Rauntlar: 11.
 2. HP: 500.
 3. Varsayılan para birimleri.
 4. EP: 200.
 5. Hareket hızı: %100.
 6. Düşme hasarı: Hayır.
 7. Sınırlı mühimmat: Hayır.

Free Fire Nedir?

111 Dots Studio tarafından geliştirilen Garena Free Fire, üçüncü şahıs bir savaş royası (hayatta kalma) çevrimiçi aksiyon macera oyunudur. Android ve iOS platformlarında yayınlandı. Free Fire, 2019 yılında en çok indirilen mobil oyun oldu. Mayıs 2020’de oyun, dünya çapında 80 milyondan fazla günlük aktif kullanıcıyla rekoru başarıyla kırdı.

Garena Free Fire’ın nihai hedefi, uçaktan düşen ve paraşütle inen 50 kadar oyuncunun savaşmasıdır. Silah ve teçhizat toplayarak hayatta kalma mücadelesi vermesi ve Diğer oyuncularla savaşarak, hayatta kalarak macerayı tamamlamasıdır. Oyuncular, adada seçilen bölgelere paraşütle atlarken silah ve yardımcı ekipman (tıbbi malzeme, el bombası, araç vb.) aramalıdır. Adaya indikten sonra haritadaki güvenli alan zamanla daralmaya başladı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire oda oluşturma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Bedava elmaslar


Bu içeriğe oy verin!