Free Fire Oyuncu Adı Nasıl Değiştirilir, Nickname Değiştirme Adımları

Free Fire Oyuncu Adı Nasıl Değiştirilir
Free Fire Oyuncu Adı Nasıl Değiştirilir

Free Fire Oyuncu Adı Nasıl Değiştirilir? Çok çeşitli oyuncuları kendine çekmeye devam eden bu oyun da Free Fire Oyuncu Adı Değiştirme Nasıl Yapılır? S mobil alandaki en iyi oyundur. Son zamanlarda Google Play mağazasında 1 milyar indirme kilometre taşını aştı ve muazzam popülaritesini açıkça gösterdi.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire hızlı Level Atlama


Kullanıcılar oyunu ilk kez açtıklarında, başkalarının onları tanıyabilmesi için bir hesap adı/takma adı oluşturmaları gerekir. Sonra bazen bu isimleri değiştirmek için oyun içi para birimini, elmasları kullanmak veya kartları yeniden adlandırmak isteyebilirler. Free Fire Nickname Değiştirme adımlarını Nasıl Değiştirilir sorunuza net olarak cevabı bu makalede alabilirsiniz.

Free Fire Oyuncu Adı Nasıl Değiştirilir (Oyuncu Adı Değiştirme)

Daha önce de belirtildiği gibi, oyuncular Free Fire’da takma adlarını değiştirmek için yeniden adlandırma kartını kullanabilirler. İşte Free Fire Oyuncu Adı Değiştirme:

Adım 1: Free Fire’ı başlatın ve ardından ana lobi ekranının sol üst köşesinde bulunan başlığa basın.

Free Fire Oyuncu Adı Nasıl Değiştirilir
Free Fire Oyuncu Adı Nasıl Değiştirilir

Adım 2: Ardından, yaka kartınızın yanında bulunan düzenle simgesine dokunmanız gerekir. Ekranlarınızda görünen iletişim kutusunda mevcut adınızın yanındaki simgeye basın.

Adım 3: İstediğiniz adı girebileceğiniz bir açılır pencere açılacaktır. Bunu yaptıktan sonra, isim değiştirme kartını kullanmak ve takma adı değiştirmek için kart simgesine tıklamanız gerekir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Silah Rehberi


Oyuncu Adı Nasıl Değiştirilir Sorunuzuda bu şekilde yanıtlamış oluruz. Kullanıcı, adı oyun para birimiyle değiştirmek için “390 elmas” simgesine de basabilir.

Free Fire Nickname Nasıl Değiştirilir? Değiştirme için Kartları alma:

free fire oyuncu adi nasil degistirilir nickname degistirme adimlari 2

Free Fire Nickname Nasıl Değiştirilir? Adım 1: Öncelikle Garena Free Fire oyun içi mağazasını açmalısınız. Bundan sonra, “Kullan” bölümüne gidin.

free fire oyuncu adi nasil degistirilir nickname degistirme adimlari 5

Adım 2: “Lonca Simgesi” sekmesine dokunun ve isim değiştirme kartını bulun.

free fire oyuncu adi nasil degistirilir nickname degistirme adimlari 6

Adım 3: “Değişim” düğmesine basın, ardından bir açılır pencere belirir ve işlemi onaylamanızı ister.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire İsim Değiştirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Free Fire Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz. Bizleri takip etmeyi unutmayınız.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Güncel kodları


Oyuncular hızlı bir şekilde yükseltmek istiyorlarsa, deneyim puanlarını kullanmaları gerekir.

Bu içeriğe oy verin!