Free Fire Sistem Gereksinimleri: bilgisayar gereksinimleri

Free Fire'ı PC veya Dizüstü Bilgisayarda oynamak için gereksinimler nelerdir?

Free Fire Sistem Gereksinimleri Nedir? Garena’s Free Fire, orada en çok oynanan mobil oyunlardan biridir. Oyun, battle royale türünde en üst sırada yer almak için sürekli olarak PUBG Mobile ve Fortnite ile savaşıyor. Çok sayıda oyuncuyu çekmenin yanı sıra, oyun aynı zamanda büyük bir akış topluluğuna da sahiptir. TotalGaming ve TypicalTard, Free Fire akışıyla bilinen akış platformlarından sadece birkaçıdır.

Free Fire Sistem Gereksinimleri
Free Fire Sistem Gereksinimleri

Free Fire, oyuncuların telefonlarından yayın yapabildikleri bir mobil oyun olsa da, mobil cihazlardan uzun süreli yayın akışı zorlu bir iştir. Bu nedenle birçok yayıncı, akış için PC’leri veya dizüstü bilgisayarları mobil cihazlara tercih eder. Oyuncular bir PC veya dizüstü bilgisayarda Free Fire oynamaya istekliyse, oyunu başarıyla çalıştırabilecek çevrimiçi birkaç emülatör vardır. Oyunu oynamak için üst düzey bir PC veya dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olmasa da, yine de iyi bir kurulum gerektirir. Oyun için minimum PC gereksinimleri aşağıdaki gibidir:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile Sistem Gereksinimleri Telefon


free fire pc sistem gereksinimleri

pc için minimum sistem gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Pencere 7,8,10, 64bit

İşlemci: Çekirdek i3 2.4GHz

RAM: 4GB

GPUI: Intel HD Graphics 4000

HDD: 4GB

free fire bilgisayar gereksinimleri

PC’de Free Fire için önerilen sistem gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Pencere 7,8,10, 64bit

İşlemci: Core i5 2.8GHz

RAM: 8GB

GPU: NVIDIA Geforce GTX 660

HDD : 4GB

Free Fire’ı Garena’nın resmi web sitesinden indirebilirsiniz. Free Fire Setup’ı indirin, ardından başlamak için Setup’ı açın. Kurulduktan sonra Garena’nın Free Fire uygulamasını açın ve oyunun tadını çıkarın. Diğer alternatifler arasında GameLoop emülatör ve BlueStacks bulunur. GameLoop, PC’de mobil oyunlar çalıştırmak için en popüler emülatörlerden biridir. Free Fire’ın yanı sıra PUBG Mobile ve COD Mobile’ı da çalıştırabilir. Emülatör, GameLoop’un resmi web sitesinden indirilebilir. Blue Stack, GameLoop’a benzer şekilde çoğu mobil uygulamayı PC’de çalıştırabilen başka bir seçenektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Sistem Gereksinimi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Sunucu Doğrulama Hatası