Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Free Fire Soygun Görevi Nasıl Yapılır [LA CASA de PAPEL]

Free Fire Soygun Görevi Nasıl Yapılır? LA CASA de PAPEL ve Free fire Soygun Modu bugün gelecek. Oyuncuların yoğun soygun aktivitelerinin keyfini çıkarması ve ücretsiz ödüller alması için yeni bir soygun modu olacak. Bu yazımızda sizlere Free Fire’da yeni soygun modunu nasıl oynayacağınızı göstereceğiz.

Etkinlik süresi: 11 Aralık – 14 Aralık


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire MAX PC İndir


Free Fire’da Yeni Soygun Modu

Soygun modundaki Free fire’da 8 oyuncu 2 takıma ayrılacak. Haritada 3 adet para basma makinesi bulunmaktadır. Her takımın temel amacı bu makineleri ele geçirmektir. Bu para makineleri yakalandıklarında, yakalayan ekip için para kazanacaklar. Aynı anda yalnızca 1 para birimi makinesi etkindir ve oyuncular yalnızca o alana doğru ilerleyebilir.

Free Fire Soygun Görevi Nasıl Yapılır

Free Fire Soygun Görevi
Free Fire Soygun Görevi

Para kasaları aktif olduğunda, oyuncular ondan 10.000$’a kadar kazanabilirler. Para kasaları’nın parası tükendiğinde, haritadaki başka bir Para yazıcısına etkinleştirilecektir. 30.000 dolara ulaşan ilk takım kazanan olacaktır. Para Basma Makineleri’nin yakınında bir savaş meydana geldiğinde, Para Basma Makinesi geçici olarak devre dışı bırakılacaktır. Oyuncular doğdukları bölgedeki dükkanlardan istedikleri silahı seçebilirler.

free fire soygun gorevi nasil yapilir la casa de papel 3
Free Fire Soygun Modu

Mağaza, oyuncuların seçim yapması için kademeli olarak daha fazla silahın kilidini açacaktır. Oyuncu öldüğünde, kısa bir süre sonra yeniden doğma bölgelerinde yeniden doğarlar.

Oyuncular Free Fire para soygunu modunda 5 oyun oynayarak 1 adet flama silah ganimet kutusu. Gizli, sabotajcı direniş silahı ganimeti elde edebilecekler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire elmas hilesi


Free fire yükselen artışı

Free fire Son yıllarda oldukça popüler hale gelmeye başladı. Bunu yapmış olduğu işbirlikçileri ile de bizlere kanıtlamaya devam ediyor. Son yıllarda mobil youn sektöründeki artıştan dolayı çok büyük oyun patlamalarına şahitlik ediyoruz. Çok kısa bir süre içerisinde pubg dünyanın en çok oynana oyunu olmuştu. Ama Free fire Gelene kadar :). Free Fire LA CASA de PAPEL İş birliği de bunlardan en sonuncu oldu. Açık ara farkla yılın en iyi işbirliklerinden bir tanesine adım attı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Soygun Görevi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire karakter listesi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER