Free Fire ücretsiz isim değiştirme kartı ve elmaslar nasıl alınır?

Free Fire ücretsiz isim değiştirme kartı
Free Fire ücretsiz isim değiştirme kartı

Free Fire ücretsiz isim değiştirme kartı Nasıl Alınır? Takma adlarını değiştirmek mi istiyorsunuz. Free Fire ücretsiz elmaslar nasıl alınır sorunuza cevap getirmemiz gerekecek. Çünkü İsim değiştirmek için oyuncular elmas veya isim değiştirme kartları kullanmalıdır. İkincisini yani kartı elde etmek de oyun para birimini gerektirir. Bu nedenle adı değiştirmek için elmaslar gerekir. Kullanıcıların bir yeniden isim ekleme kartı elde etmek için toplam 200 lonca jetonu ve 39 elmas takas etmesi gerekir.

Oyun içi para birimi ücretsiz olmadığı için, kullanıcıların onu elde etmenin başka yollarını bulması gerekiyor.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire V Rozeti Nedir ve Nasıl Alınır? [Partner Program Kayıt Olma]


Free Fire ücretsiz isim değiştirme kartı Nasıl Alınır?

Free Fire’da isim değiştirme için yeniden adlandırmak istiyorsanız bu klavuzu takip ediniz. Adım adım kılavuz alın Daha önce de belirtildiği gibi, İsim değiştirme kartı kullanmak için 200 lonca jetonu ve 39 elmas’ ihtiyacınız olacaktır. Free Fire ücretsiz isim değiştirme nasıl alınır sorunuzun cevabını sizler için aşağıda listeledik.

Adım 1: Kullanıcıların lobi ekranının sol tarafındaki “Mağaza” simgesine tıklayarak oyun içi mağazaya gitmeleri gerekir.

Adım 2: Ardından, kullan bölümüne ve “Lonca Simgesi” sekmesine tıklamaları gerekir.

Free Fire ücretsiz isim değiştirme kartı
Free Fire ücretsiz isim değiştirme kartı

Adım 3: Oyuncular en sonunda “isim değiştirme kartını” bulmalı ve “Takas” seçeneğine basmalıdır.

İşlem onaylandıktan sonra bir Free Fire ücretsiz isim değiştirme kartı alırlar ve bunu IGN’lerini değiştirmek için kullanabilirler.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire OB30 Advance sunucusu: İndirme bağlantısı, nasıl kurulur, aktivasyon kodu


İsim Değiştirme için Free Fire ücretsiz elmaslar nasıl alınır?

İsim değiştirme kartına sahip olabilmek için Free Fire ücretsiz elmaslar nasıl alınır?

3) Anket Ödemesi

Poll Pay, oyuncularla çok ilgili olan bir GPT uygulamasıdır. Kullanıcıların uygulama indirmeleri, anketler, testler vb. içerebilecek görevleri tamamlamaları gerekecektir.

Çeşitli teklifleri düzenli olarak tamamlayan kullanıcılar, gelirlerini kullanmak için PayPal ve diğer yöntemleri kullanabilir (kullanıcının bulunduğu ülkeye/bölgeye bağlı olarak). Bu, anket için ödeme yapmak için kullanılan Google Play mağaza sayfasının bağlantısıdır.

3-) “BOOYAH!” uygulama

“BOOYAH!” uygulama . Free Fire elmasları genellikle ödüllerden biridir. Örneğin, “İzle Kazan” etkinliği, katılımcıların belirli bir süre içinde videoları/akışları izlemeleri için ödüller sağlar.

Oyuncuların videolarını yayınlamaları ve katılmak ve ücretsiz elmaslara hak kazanmak için belirli koşulları yerine getirmesi gereken başka etkinlikler de var.

1-) Google Fikir Ödülleri

Google Ödül Anketleri, Free Fire Ücretsiz Elmas en iyi yoludur. Oyuncular, kısa ve anlaşılır bir anketi tamamladıktan sonra bu uygulamada Play Puanları kazanacaklar.

Oyuncular bu puanları Free Fire’ın ödeme merkezinden oyun parası satın almak için kullanabilirler. Ayrıca elmaslarda büyük indirimler sunan süper airdroplara da göz atabilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire ücretsiz isim değiştirme kartı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Free Fire Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire indirmeden Oynanabilir mi? Çevrimiçi Olarak Oyna