Free Fire ücretsiz oda kartı nasıl alınır? oda kartları edinme adımları

Free Fire ücretsiz oda kartı
Free Fire ücretsiz oda kartı

Free Fire ücretsiz oda kartı nasıl alınır? Birçok Free Fire oyuncusu, kendi özel oda oluşturmak ve arkadaşlarıyla özel maçlar yapmakla ilgilenir. Ancak bunun için öncelikle elmaslarla elde edilebilecek bir oda anahtarına sahip olmaları gerekir.

Herkesin elmas harcamaya gücü yetmediği için alternatifler aradılar ve olaylar uygun bir seçenek olduğunu kanıtladı. Son zamanlarda, oyunculara ücretsiz “Oda Kartları” sunan “Play CS Rank New Season” adlı yeni bir etkinlik başladı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Ücretsiz Karakter


Free Fire ücretsiz oda kartı nasıl alınır?

Free Fire oda kartı
Free Fire oda kartı

Etkinlik bugün başlıyor. Clash Squad oyun modu için yeni bir dereceli sezonun başlangıcını kutlamak için başlatıldı. Temel olarak, oyuncuların Craftland oda kartı (bir maç) almak için iki maç oynamak gibi basit bir görevi tamamlamaları gerekir. Bunu başarmak kolay olacak ve oyuncular bunu 30 dakikadan daha kısa sürede tamamlayabilecekler. Bundan sonra, ödülü kullanmak için aşağıdaki adımlara geçebilirler:

Adım 1: İlk olarak, kullanıcılar cihazlarında Garena Free Fire’ı başlatmalı ve etkinlik simgesine basmalıdır.

Adım 2: Bu, oyuncuları ‘Etkinlikler’ bölümüne yönlendirecek ve ardından ‘CS Dereceli Yeni Sezonu Oynat’ bölümüne dokunmaları gerekecek.

3. Adım: Craftland Oda Kartının yanında, kullanıcıların tıklayarak kullanabilecekleri bir ‘Talep Et’ seçeneği olacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de okuyunuz: En iyi Free Fire İsim


Free Fire bedava oda kartı Craftland Oda Kartı oluşturma adımları

Oyuncular, yukarıda ki adımları tamamlayıp oda kartına sahip olabilirler. Oda kartını kullanmak için aşağıdaki adımları izlenmelidir:

Adım 1: Oyuncular, Free Fire’ın lobi ekranındaki mod değiştirme seçeneğine basmalıdır. Ardından, ‘El Sanatları’ seçeneğini seçmeleri gerekir.

Adım 2: Oyuncular daha sonra ‘Oda’ bölümüne gidebilir ve ‘Oluştur’ bölümünü tıklayabilir.

Free Fire bedava oda kartı
Free Fire bedava oda kartı

Adım 3: Oyuncular nihayet gerekli özellikleri seçebilir ve odayı oluşturmak için ‘Onayla’ya basabilir. Arkadaşlarını davet edebilir ve maçın tadını çıkarabilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire ücretsiz oda kartı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire görünmez isim