Free Fire uzun isim yazma: nasıl yazılır?

Free Fire uzun isim yazma
Free Fire uzun isim yazma

Free Fire uzun isim yazma nasıl yapılır? Hesabınızı oluştururken, adınız veya nickname’nizi koyacağınız alan çok kısa görünüyor değil mi? Free Fire’da uzun bir adı nasıl doğru bir şekilde koyacağınızı bilmek istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı en kısa sürede size göstereceğiz. Free Fire’a uzun bir isim vermek için şu basit adımları uygulamanız yeterlidir: veya isim oluşturucu sayfamızı kullanabilirsiniz.

Free Fire isim değiştirme Nasıl Yapılır? İsim değiştirme kartını almak için oyuncuların bu rada ki linkden kılavuzumuzu okumaları gerek. Ayrıca İsim Önerileri ve ücretsiz isim değiştirme kartı kullanmak isterseniz bağlantı üzerinden rehberimizi okuyunuz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire oda oluşturma


Free Fire uzun isim yazma

Free Fire uzun isim nasıl yazılır
Free Fire uzun isim nasıl yazılır
  • Öncelikle Free Fire’ın ad için yalnızca 12 karakter kullanmanıza izin verdiğini hatırlamalısınız.
  • Şimdi, ismi uzatmak için boşluk eklemek için parantez kullanabilirsiniz. (ㅤ), (ㅤ), (ㅤ) İçindeki bu görünmeyen karakterleri kopyalayıp isim yazmak için isminizi girdiğiniz alana yapıştırın. Aşağıda da parantezi kopyalamanız için kısa yol paylaştık. Adınızı “Görünmez” olarak yapmak istiyorsanız aşağıda ki parantezi kopyalayın.

<< (ㅤ), (ㅤ), (ㅤ) >> (Kopyala)


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Harita Oluşturma


Free Fire uzun isim nasıl yazılır?

Ayrıca adınızın harf türünü girmenize yardımcı olan bir İsim oluşuturucu uygulaması olan Websesi’nin yukarda paylaştığı sayfayı da kullanabilirsiniz. Oyunun içerisinde uzun isimleri Kullanmak için yapmanız gereken şeyler aşağıda ki gibidir:

  • İsim oluşturucuyu Kurun, açın ve “Zarif isim oluştur” seçeneğini seçin, orada karakterinizin adını oluşturmak için bir yazı çubuğu göreceksiniz.
  • Birini seçip kopyalamanız gerekir.
  • Daha sonra Free Fire’da en üste koyduğunuz ismi silip kopyaladığınız ismi yapıştıracaksınız. Daha sonra daha önce açıkladığımız yöntemi kullanarak boşlukları yerleştirebilir ve böylece isminizi uzatabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire uzun isim yazma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Kodları 2022


Bu içeriğe oy verin!