Free Fire ve Free Fire Max Oyuncuları Birlikte Oynayabilir mi? [Oynanır mı]

Free Fire ve Free Fire Max Oyuncuları Birlikte Oynayabilir mi
Free Fire ve Free Fire Max Oyuncuları Birlikte Oynayabilir mi

Free Fire ve Free Fire Max Oyuncuları Birlikte Oynayabilir mi? Free Fire hayranları, Free Fire Max’in gelişi konusunda çok heyecanlılar. Free Fire Hesabı Free Fire Max’ta da Oynanır mı veya Taşınabilir mi? Yeni bağımsız mobil oyun, Free Fire oyununun yeni  bir versiyonu olacak.

Free Fire Max’te oyuncuların yeni oyuna alışması gerekmiyor, çünkü Free Fire Max  oyunculara Free Fire ile aynı oynanışı sağlayacak. Yeni Battle Royale oyunu, özelleştirilebilir harita işlevlerinin yanı sıra gelişmiş özelliklere ve mükemmel grafiklere sahip olacak. Bu makale sizlere Free Fire ve Free Fire Max Birlikte Oynanır mı sorunuza yanıt getirecek.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Garena Free Fire Redeem Code Eylül


Free Fire ve Free Fire Max Oyuncuları Birlikte Oynayabilir mi?

Oyunun geliştiricisi Garena, Free Fire oyuncularına müjdeli haberi verdi. Free Fire veya Free Fire Max olmak üzere bu iki oyunun tadını birlikte çıkarabileceklerini bildirmekten mutluluk duyduklarını bildirdi. Oyuncular, Free Fire Max’e giriş yapmak için mevcut Free Fire hesaplarını kullanabilirler. Free Fire ve Free Fire Max Birlikte Oynanır mı? sorunuza Oyun geliştiricileri Evet birlikte Oynayabileceğinize dair Resmi Bir açıklama gerçekleştirdiler.

Free Fire Max, oyuncuların çapraz oyunlarını desteklemek için Free Fire’ın kendi Firelink teknolojisi ile donatılmıştır. Bunun sonucunda, Free Fire Max oyuncularının bir Free Fire oyuncusuyla tüm oyun  mevcut modlarının keyfini çıkarabilecek olmasıdır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Redeem Kodları Eylül 2021


Free Fire Hesabı Free Fire Max’ta da Oynanır mı?

Mobil oyuncular, Free Fire hesap verilerini Free Fire Max ile senkronize etmeyi seçebilir. Bu, iki battle royale oyununda hesap ilerlemelerini ve oyun öğelerini kullanmalarına olanak tanır. Böylelikle Free Fire Hesabı free Fire Max Hesabına Taşıma işlemini yapmış olursunuz. Ama ‘ sunucuda da oynamaya devam edebilirsiniz demek olur.

Garena, Free  FireMax için ücretsiz ön kaydın 29 Ağustos 2021 Pazar günü başlayacağını resmen duyurdu. Oyuncular Google Play Store’da ön kayıt yaptırabilirler. Oyuncular ön kayıt yaptırırsa, yeni bir oyun çıktığında bilgilendirilecektir. Ayrıca Free FireMax otomatik indirme seçeneğini de seçebilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Hesabı Free Fire Max’ta da Oynanır mı? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Raider Spin