Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Free Fire Yazı rengi değiştirme: imza metni rengi nasıl değiştirilir?

Free Fire Yazı rengi değiştirme nasıl yapılır? Free Fire, kullanıcılara kişisel verilerinin görünümünü iyileştirmek için kullanabilecekleri çeşitli özelleştirme seçenekleri sunar. Bunlardan biri, bir yazı, bir cümle veya kendinize ait başka bir metin ekleyerek kişiselleştirilebilen bir “imza”dır.

Birisi profilini ziyaret ettiğinde, genellikle sizin savaş tarzınız ve sosyal tarzınız altında görünürler. Oyuncular, Free fire imza rengi değiştirme metin eklemek için onaltılık kodlar kullanabilirler. Ancak birçok kullanıcı bu işlemi gerçekleştirme adımlarını bilmiyor. Bu, makale Free Fire imza rengi nasıl değiştirilir rehberidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: V Rozeti Nasıl Alınır


Free Fire Yazı rengi değiştirme

Free Fire Yazı rengi değiştirme
Free Fire Yazı rengi değiştirme

Free Fire: İmza renginin nasıl değiştirileceğine dair bir kılavuz. Daha önce belirtildiği gibi, kullanıcının imzanın rengini değiştirmek için onaltılık kodu kullanması gerekecektir. Bunu yapmak için şu adımları izleyebilirler:

Aşama 1: Oyuncular, profil bölümlerine ulaşmak için önce Free Fire’ı başlatmalı ve ardından sol üst köşedeki başlığa dokunmalıdır .

Aşama 2: Bir sonraki adım olarak, kullanıcıların aşağıda gösterilen “Düzenle” simgesini tıklamaları gerekir.

free fire yazi rengi degistirme imza metni rengi nasil degistirilir 3
RENK KODU

Aşama 3: “Oyuncu Bilgisi” iletişim kutusu görünecektir. Daha sonra “İmza” seçeneğine dokunmaları gerekecek.

Aşama 4: Kullanıcılar daha sonra Free Fire’da imzalarından önce istenen rengin hex kodunu girebilirler. Örneğin, kırmızı renk için “FF0000” kodunu girebilirler.

Aşama 5: Son olarak, eylemlerini onaylamak için Tamam düğmesini kullanabilirler. İmzalarının renginde bir değişiklik yapılacaktır.

Not: Oyuncular Free fire renk kodu köşeli parantez [] içine alınması gerektiğine dikkat edilmelidir.


Ayrıca şu Haberimizide Okuyunuz: Free Fire MAX ayarları


Free fire Renk Kodları

İşte oyuncuların imzalarını benzersiz kılmak için kullanabilecekleri bazı onaltılı renk kodları:

 • Beyaz: FFFFFF
 • Gümüş: C0C0C0
 • Bordo: 800000
 • Mavi: 0000FF
 • Mor: 800080
 • Yeşil: 008000
 • Sarı: FFFF00
 • Fuşya: FF00FF
 • Turuncu: FFA500
 • Su: 00FFFF
 • Kırmızı: FF0000

Aslında bakarsanız renkler için çok daha fazla kodlar bulunmaktadır. Renk kodları sadece bunlar ile sınırlı değildir. Biz en fazla tercih edilen renk kodlarını sizler için listeledik.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire V Rozeti Nasıl Alınır? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Elite Pass


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER