Galaxy TAB A7 PUBG Mobile kaç FPS alıyor? (2023)

PUBG Mobile
PUBG Mobile

Samsung Galaxy TAB A7 için gerçek FPS değerleri ne kadar? Samsung’un Galaxy TAB A7 modelinde PUBG Mobile kaç FPS alıyor? Ne kadarlık bir değere ulaştığını görebilirsiniz ve net FPS verilerini bu makalemizden öğrenebilirsiniz.

PUBG Mobile FPS değeri neden önemli?

Bu değere birden fazla unsur etki etmektedir. Etki unsurlarının sayı ve etkisine görede hızında değişiklik olur. Ayrıca FPS değeri sabit değildir. Bu nedenle değişken bir değerden bahsediyoruz. Kullanılan telefonun konfigrasyonu ve internet bağlantınızdaki hız ve kesintiler başta olmak üzere bir çok faktör FPS değerine etki eder. Bu değerlerin en önemlisi ise kullanmış olduğunuz telefonun marka ve modeli olarak karşımıza çıkar. PUBG Mobile oyunu için tüm telefonları yakından inceliyoruz. Sizlere oyunun daha eğlenceli cihazını tespit etmeye devam edeceğiz.

Güney Kore menşeili akıllı telefon üreticisi olan Samsung, teknoloji raflarında sürekli yeni modelleri ile yerini alıyor. Galaxy TAB A7 modeli firmanın en popüler tablet telefonu olarak öne çıkıyor. Galaxy TAB A7 5100 mAh gibi güçlü bataryası ile oyunseverlerin ilgisini çekmeye başladı. 8.7 inç yani 22 santimetre büyüklüğünde TFT ekran sahip olan Galaxy TAB A7, FULL HD+ çözünürlük ile dikkat çekiyor.

Galaxy TAB A7‘ün Türkiye liste fiyatları ise şöyle; renk seçeneklerine göre fiyat farkı yapabiliyor. Fakat yinede ortalama 2.200 TL civarında bir satışa sahiptir.

Galaxy TAB A7 Tablet PUBG Mobile kaç FPS alıyor?

Gelgelelim bu cihazın gerçek hız değerlerine. Galaxy TAB A7 PUBG Mobile oyununda giriş verilerine göre ilk olarak 30 – 45 FPS değerlerine ulaşılmaktadır. Tabi oyuncuların bazıları bu değer ile optimizasyon yapabilmektedir. Config dosyalarında yapılan bazı ayarlar ile FPS değerini 60’a çıkartabilen oyuncular var.

5/5 - (1 Oy)