Cumartesi, Temmuz 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Garena Free Fire 45. Sezon Elite Pass ucuza nasıl alınır?

Garena Free Fire 45 Sezon Elite Pass ucuza nasıl alınır? Garena Free Fire oyuncuları, onlara indirimli fiyatlarla birçok kozmetik ürün hakkı veren Elite Pass’ı almayı dört gözle bekliyor. Bununla birlikte, kullanıcıların savaş biletini geçmek için rozetleri kazanmak için bir dizi günlük ve haftalık hedefi tamamlaması gerek. Bunun için aktif olarak oynaması gerekir.

Elite geçişi almak için 499 elmasa ve elit paketi satın almak için 999 elmasa ihtiyaçları var. Bu elmaslar gerçek altın ve gümüş gerektirdiğinden, geçiş için daha ucuz alternatiflere göz atın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire PC de oynamak


Garena Free Fire 45 Sezon Elite Pass ucuza almanın yolları nelerdir?

Hem haftalık hem de aylık üyelikler… Karşılaştırma için kullanılan para birimini hesaba katarak bile kurulum fiyatının yarısından daha azına elmas sunar. Bununla birlikte, üyeliğin tek dezavantajı, kullanıcıların her gün kalan elmaslarını topladıklarında oyun içi para biriminin yalnızca bir kısmını önceden almalarıdır. İki üyelik seviyesinin avantajları şunlardır:

Üyelik

Oyuncular, Şubat ayında Free Fire Elite Pass Sezon 45’i daha ucuz bir fiyata almak için üyelik satın alabilir. Veya daha iyi bir özel airdrop bekleyebilir. Bu iki yöntem aşağıda ayrıntılı olarak açıklanmaktadır:

Haftalık

  • Elmas Ödüller: Hemen 100 ve günlük check-in’den 350
  • İndirim mağazası ayrıcalığı
  • 8x Evrensel EP Rozeti ve daha fazlası

Aylık

  • Elmas Ödülleri: Hemen 500 elmas ve günlük check-in’den 2100
  • 5x İkinci Değişiklik
  • 60x EP Rozeti
  • Silah Görünümü Hediye Kutusu

Elite Pass için Özel Airdrop

Free Fire 45. Sezon
Free Fire 45. Sezon

Oyuncular ayrıca elmasları daha ucuza almak için özel airdropları bekleyebilirler. Bunlar rastgele sunulur, bu nedenle oyuncuların bir tane alacağının garantisi yoktur. Bununla birlikte, oyuncular anlaşmayı yukarıda resmedilen gibi büyük ödüller sunan özel bir airdrop yoluyla alırlarsa, gerçekten devam edip satın alabilirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi Free Fire paketi


Elite Pass Nasıl Satın Alınır?

Free Fire Elite Pass Nasıl Satın Alınır
Free Fire Elite Pass Nasıl Satın Alınır

Elite Pass için gerekli elmas sayısına ulaştıktan sonra oyuncular aşağıdaki adımları takip edebilirler:

Adım 1: İlk olarak, Free Fire’da Elite Pass bölümüne gidin. Oyuncular, daha sonra tıklamaları gereken ‘Yükselt’ yazan bir düğmeyi görebilecekler.

Adım 2: Kişiler ekranlarında iki ücretli sürüm bulabilecekler ve gerekli olanı seçebilecekler. Geçişi almak için satın alma işlemini kendi seçtikleri bir ödeme yöntemiyle tamamlayabilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Garena Free Fire 45 Sezon sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire ücretsiz oda kartı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER