Garena Free Fire Ücretsiz Chrono karakteri Nasıl Alınır? [Sınırlı Sayıda]

Garena Free Fire Ücretsiz Chrono karakteri Nasıl Alınır
Garena Free Fire Ücretsiz Chrono karakteri Nasıl Alınır

Garena Free Fire Ücretsiz Chrono karakteri Nasıl Alınır? Oyuncular bugün Free Fire Ücretsiz Chrono karakteri Nasıl Alınır? sorularını sormaya başladı. Sınırlı bir süre için ücretsiz Chrono karakterleri almanızın için adımlarını sizlere derledik.

Garena Free Fire Ücretsiz Chrono karakteri Nasıl Alınır
Garena Free Fire Ücretsiz Chrono karakteri Nasıl Alınır

Shooting Free OB28 güncellemesi yakın zamanda yayınlandı ve oyuna birçok yeni içerik ve hata düzeltmesi getirildi. Güncellemenin yayınlanmasını kutlamak için Garena, Free Fire’da “7 Günlük Check-In” adlı 7 Günlük Check-In etkinliği başlattı. Bu etkinlikte oyuncular, oyundaki en popüler karakter ve silah görünümlerinden bazılarını sınırlı bir süre için kullanma fırsatına sahip olurlar. Giriş etkinliği 8 Haziran’da başladı ve 18 Haziran’da sona erecek. Etkinliğin 7. gününde bugün Free Fire oyuncuları kısa sürede Chrono alabilecekler. İşte Garena Free Fire Chrono karakteri almanın adımları:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Merciless Necromancer


Garena Free Fire Ücretsiz Chrono karakteri

Oyuncular, “7 günlük Check-In” etkinliğinde Garena Free Fire Ücretsiz Chrono Nasıl Alınır? Chorona Karakteri talep etmek için aşağıdaki adımları izleyebilirler:

Free Fire Chrono Nasıl Alınır? Adım 1: Free Fire’ı açtıktan sonra, oyuncular ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Etkinlikler” sekmesine gitmelidir.

Garena Free Fire Ücretsiz Chrono karakteri

Adım 2: Ardından “Rampage 3.0” sekmesine tıklayıp “7 Günlük Check-In” bölümüne tıklayabilirler.

Adım 3: Ardından, oyuncu Chrono sütununun yanındaki “İstek” seçeneğine tıklamalıdır.

Garena Free Fire Ücretsiz Chrono karakteri

Adım 4: Zaman ve alan aldıktan sonra oyuncular karakterleri ücretsiz olarak görebilirler. Ancak, karakteri yalnızca 14 gün boyunca kullanabilirler.

Free Fire Ücretsiz Chrono karakteri Yetenekleri Nedir- Nasıl Alınır?

Yetenek: Zaman Döndürücü (Time Turner)

Beceri türü: Aktif

Chrono’nun aktif becerisine Time Turner denir. Varsayılan seviyede, bu yetenek düşmandan gelen 600 hasarı engelleyen bir güç alanı yaratabilir. Ayrıca oyuncunun hareket hızını %5 arttırır. Oyuncular, güç alanındaki rakiplere ateş edebilir. Efekt, 200 saniyelik bir CD’de üç saniye sürer. Chrono’nun en yüksek seviyesinde (seviye 6) zaman dönüştürücü oyuncunun hareket hızını %15 arttırır. Etki 180 saniyelik bir CD’de 8 saniye sürer.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Apk Son Sürüm İndir


Free Fire Hakkında?

Garena Shooting Free (Free Fire olarak da bilinir), 111 Point Studio tarafından geliştirilen ve Garena tarafından piyasaya sürülen Android ve iOS için bir battle royale oyunudur.

Garena Free Fire 2019 yılında dünyanın en çok indirilen mobil oyunudur. Bu sebep ile hassasiyet ayarları çok önemlidir. Oyun, 2019’da Google Play Store’dan “En Popüler Oylama Oyunu” ödülünü kazandı. Mayıs 2020 itibariyle, Free Fire dünya çapında 80 milyondan fazla günlük aktif kullanıcı rekoru kırdı. Kasım 2019 itibariyle, Free Fire’ın küresel gişe geliri 1 milyar doları aştı.

Daha Fazla Kaynak: Free Fire Resmi Web Adresi

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Garena Free Fire Ücretsiz Chrono karakteri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Elmas Kodu 2021


Bu içeriğe oy verin!