gemhustle.com clash of clans meşru mudur?

gemhustle.com clash of clans
gemhustle.com clash of clans

gemhustle.com clash of clans meşru mudur? Clash of Clans Jeneratörleri bizlere doğruyu mu söylüyor yoksa burasıda diğer hile kullanma siteleri gibi mi?

En son Supercell güncellemesine göre, Clash of Clans hackleri ve hileleri, Permabans için iki haftalık bir yasakla sonuçlanabilir. Supercell, bu sabah “eşit oyun alanını” teşvik etmek için en son politikalarını açıkladı. O zamana kadar 3. parti yazılımları kullanmaya devam eden tüm hesaplar kalıcı olarak yasaklanacak. Yasaklar pazarlık konusu olamaz. “Yani Clash of Clans (ücretsiz) hesabınızı korumayı düşünüyorsanız. Lütfen bunu tüm üçüncü taraf yardımcı programlarını kaldırmak için tek uyarınız olarak kabul edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash royale vs Clash of clans


gemhustle.com clash of clans meşru mudur?

Öncelikle 3. bir taraf olarak nitelendirilen herhangi bir siteden kesinlikle hile yapmaya çalışmayın. Şuan bu site için bir yorum yapmayacağım. Ama sizlerden kimlik bilgilerinizi ve ya oyun bilgilerinizi talep eden hiç bir uygulamada hile yapmaya denemeyin. Bu kesinlikle sizlere güzel bir uyarımızdır. Aksi taktirde bilgileriniz 3. taraf asılsız kişiler tarafından ele geçirilebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of clans içerik üreticisi kodu


Sizlere bir kaç örnek vermek istiyoruz..

İlginç bir şekilde, Xmod’un (en büyük Clash of Clans üçüncü taraf hilesi) arkasındaki insanlar. Bunu bir meydan okuma olarak görüyor ve yukarıdaki sitelere dayanarak tespit önleme algoritmalarını geliştirecekler. Bu şeyler her zaman bir kedi-fare oyunu olmuştur, temelde aklıma gelen her çevrimiçi oyun. Geliştiriciler, insanların nasıl hile yaptığını anlaması için tasarlanmıştır. Bir çok oyun alt yapısı Çok sayıda oyuncuyu yasaklayabilecek kabiliyete sahip. Bilgisayar korsanları geliştiricilerin onları nasıl bulduğunu anlayabilmesi için sizlere hileleri vermeye devam edecek. Bu sayede Hilelerini güncelleyecek ve tüm süreç kendini tekrar edecek.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Gemhustle.com clash of clans sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: clash of clans 5. seviye köy düzeni