Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Genshin Impact karakterleri listesi (şuan ücretsiz olan karakterler)

Genshin Impact karakterleri listesi paylaşıldı. MiHoYo, oyunu Eylül 2020’de ilk kez piyasaya sürdüğünde, yeni oyunculara birçok ücretsiz Genshin Impact karakteri sunmaya başladı. Genshin Impact’teki her karakter, bir krallıkta veya açık dünyada düşmanlarla savaşırken farklı becerilere ve avantajlara sahiptir.

Oyuncular, ücretsiz karakterlere ek olarak, etkinlik afişinde isteklerini yerine getirmek için Primogem’leri kullanarak da karakter kazanabilirler. Ancak değerli paraları toplamak, özellikle acemiler ve deneyimsiz oyuncular için zaman alabilir. Bu nedenle, bu ücretsiz Genshin Impact karakter bilgileri erken oyunlarda kullanışlı olabilir. Bu, makale Genshin Impact’in ücretsiz karakter listesidir ve sürekli olarak güncellenmektedir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Genshin Impact Ametist


Genshin Impact karakterleri

Genshin Impact karakterleri
Genshin Impact karakterleri

Ücretsiz karakterler genellikle yeni oyuncular tarafından erken oyun savaşlarını kolaylaştırmak için kullanılır. Genshin Impact’te altı karakter vardır ve yeni başlayanlar bunları herhangi bir para birimi kullanmadan ücretsiz olarak alabilirler:

  • Traveler
  • Amber
  • Kaeya
  • Lisa
  • Barbara
  • Xiangling

Gezgin, Amber, Kaeya ve Lisa, mevcut ilk 4 yıldızlı karakterlerdir. Oyuncuların sadece Genshin Impact’in Mondstadt’ındaki ilk Archon görevinin girişini tamamlamaları gerekiyor. Her birinin, yeni oyuncuların aynı anda temel reaksiyonları nasıl tetikleyeceğini öğrenmelerine yardımcı olacak farklı unsurları vardır. Bu arada Genshin Impact oyununun en iyi mobil oyun kategorisinde şun ilk 5 de olduğunu biliyor muydunuz?

Bir sonraki ücretsiz karakter

Genshin Impact karakterleri 3
sırada ki karakter

Barbara. Bu ücretsiz 4 yıldızlı Hydro karakteri, 18. Macera Seviyesine ulaşarak ve “Uzun Atış” görevini tamamlayarak elde edilebilir. Söz konusu görev Archon görevidir, prolog, üçüncü kısmın bir parçası: Dragon Song ve Freedom.

Son ücretsiz karakter, dört yıldızlı bir silahşör olan Xiang Ling’dir. Oyunun sonlarında bile Xiang Ling’in çok yönlü olduğu söylenebilir. Oyuncular, onu bir DPS veya alt DPS olarak emanet etmek için uygun ekipmanı kullanabilirler.

Genshin Impact, yeni oyuncuları 20. macera seviyesine ulaşmaları gerekiyor. Tier 3 yeni oyuncular için oldukça zorlayıcıdır. Bu yüzden bu seviyeyi kesinlikle hafife almayın. Sadece takım tamamen oluşturulduktan sonra Spiral Abyss’e girebilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Genshin Impact karakterleri Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Genshin Impact Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER