Perşembe, Şubat 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

God Of War 2 Ne Zaman çıkacak Çıkış Tarihi : Ragnarok 2022’de [Ps4]

God Of War 2 Ne Zaman çıkacak? Sony, 2018 “God of War” devam serisinin 2. partını yani 2. oyununu 2022’ye ertelendi. Aynı zamanda merakla beklenen oyunu ps için oyuncular sürekli sorular soruyor. God of war 2 ps4 ne zaman gelecek hem PS5 hem de PS4’te çıkacağını duyurdu.

God Of War 2 Ne Zaman çıkacak
God Of War 2 Ne Zaman çıkacak

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Cs Go Kan Silme Kodu


PlayStation Studios başkanı Herman Hulst, PlayStation Studios’un sonraki adımlarını tartıştığı PlayStation. Blog’daki bir Soru-Cevap bölümünde haberi duyurdu. Her ne kadar paylaşılan God Of War 2’in bu tatilde piyasaya sürülmesi beklense de, “God of War” “2022” yılında başlayacak.

Bu yüzden oyunun “inanılmaz bir God of War oyunu” olmasını sağlamak için 2022’ye ertelenmesine karar verildi. ” Hepimiz oynamak istiyoruz O yüzden sabırla bekleyelim :).

God Of War 2 Çıkış Tarihi

Sony, “God of War 2” için yeni bir çıkış tarihi belirlemedi, ancak PS4 ve PS5’te piyasaya sürüleceğini onayladı. God of War’ın 2018’deki devam’ı ertelendi. Bu oyunun adı henüz bilinmiyor ancak yaygın olarak God of War: Ragnarok olarak biliniyor. peki God of War Ragnarok ne zaman çıkacak?

Oyunumuz 2022’de çıkacak. Daha da şaşırtıcı olanı, daha önce ortaya çıkmasına rağmen hem PS4 hem de PS5’te piyasaya sürülecek olması. Bu oyun bence tam anlamıyla PS5’e özgüdür. PlayStation Studios’un başkanı Hermen Hulst, PlayStation Blog’a verdiği röportajda, geliştirici Sony Santa Monica Studios’un hareket yakalama cihazları gibi tescilli teknolojilere kısıtlı erişimden etkilendiğini söyledi. Bu, stüdyonun God of War’ın bir sonraki girişini ertelemesine neden oldu.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Rainbow Six Quarantine Ne Zaman Çıkacak


God Of War 2 veya başka bir deyişle Ragnarok Ne Zaman Çıkacak

Yeni God of War’ın PS4 ve PS5’te aynı anda piyasaya sürülmesine ilişkin planla ilgili olarak, bu açıklama sessizce bir araya getirildi ve alıntı ayrıca Gran Turismo 7’nin PS4 ve PS5’e inmek üzere olduğunu gösteriyor.

God of War: Ragnarok” ile ilgili haberler, Eylül 2020 ön izleme sinden bu yana nispeten azdı. Bu oyun hakkında çok az şey biliniyor, o kadar ki adının Ragnarok olup olmayacağı belli değil.

“God of War 2” ve “Horizon Forbidden West” hakkındaki bilgiler Sony’nin bir sonraki Gran Turismo oyununun geldiğini doğruladığı için röportajda God Of War 2’nin tamamı açıklanmadı. Açıkçası oyunu sadece PS4 ve PS5”te oynandığını söylediler.

Bu oyunumuzun net olarak bir çıkış tarihi ne yazık ki belirlenmedi. Websesi ailesi olarak her geçen gün büyüyor ve sizlere daha iyi içerikler çıkartabilmek için daha fazla çalışıyoruz. Bizleri takip ederek bu oyun ve diğer oyunlar hakkında en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Kaynak için Websesi üzerinden kategorilere erişebilir oradan kendiniz için tercih edeceğiniz haberlere göz gezdirebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir sorudan yorumlar üzerinden veya iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

god of war 2 ne zaman cikacak cikis tarihi ragnarok 2022de ps4 3

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. God Of War 2 Ne Zaman çıkacak Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Sistem Gereksinimleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER