Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

God of War Ragnarok Çıkış Tarihi: Sipariş ve Bilmeniz Gerekenler

God of War Ragnarok Çıkış Tarihi Nedir? God of War geri döndü ve bu heyecan tüm oyun camiasında deprem gibi bir yükselişe neden oldu. Dizi, kabaca İskandinav mitolojisine dayanan ve eski Norveç’te geçen Ragnarok’a dayanacak. Ancak oyunun kahramanı Kratos, oğlu Atreus. Oyunun geliştiricisi Santa Monica Studios, İskandinav tanrılarının nasıl yok olduğunu açıklayan bir hikaye yazdı. Kratos tarafından öldürülen Asa ve Bod’un ölümünden bir dizi olayı kapsıyordu.

Ragnarok’ta yeni bir karakter Thor da görünecek, ancak atletizm eksikliğinden dolayı sosyal medyada biraz sansasyon yarattı. Henüz çok erken ama Ragnarok’ta neler bekleyebileceğimizi görmekten zarar gelmez, o yüzden şu ana kadar bildiklerimizi öğrenmek için aşağı kaydırın. God Of War 2 Ne Zaman sorunuzun cevabı bu makalede.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Assassin Creed Infinity Çıkış Tarihi


Son Haberler

god of war ragnarok cikis tarihi siparis ve bilmeniz gerekenler 4

Ragnarok’un son gecikmesinin arkasındaki nedenler, hikayeye beklenmedik bir bükülme sağlayan sosyal medyada ortaya çıktı.

God of War Ragnarok Çıkış Tarihi

God of War Ragnarok Ne Zaman
God of War Ragnarok Ne Zaman

Şu anda, Santa Monica Studio, “God of War Ragnorok”un ne zaman yayınlanacağını resmi olarak açıklamadı. Bildiğimiz şey, bunun 2022’de bir gün olacağıdır. God of War oyunlarının önceki çıkış tarihlerine bakılırsa, hepsi yılın ilk yarısında, genellikle Mart ve Mayıs ayları arasında piyasaya sürüldü.

God of War Ragnarok Ne Zaman Mayıs 2022 (Belirlenmedi)
God of War Ragnarok Ne Zaman

Yani God of War oyunlarının Mayıs 2022’de piyasaya sürüldüğünü görebiliriz. Tabii ki, bu şu aşamada tamamen spekülasyon, geliştirici daha fazla ayrıntı açıkladığında, bu bölümü mümkün olan en kısa sürede güncelleyeceğiz.

God of War Ragnarok Fragmanı

God of War Ragnarok Fragmanı

( IGN aracılığıyla ) sırasında tanıtılan resmi God of War Ragnarok fragmanı.


Ayrıca şu Haberimizi de okuyunuz: Resident Evil 9 Çıkış Tarihi


God of War Regnarok PC

God of War Regnarok PC
God of War Regnarok PC

Ne yazık ki, yazı yazılırken Santa Monica Studio, God of War Ragnorac’ın ön siparişleri hakkında ayrıntılı bilgi vermedi. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda, geliştirici ayrıntıları yayınladıktan sonra bilgiler burada yayınlanacaktır.

Daha önce PC için çıkmış bir God of War oyunu yok ve Ragnarok da benzer bir trend izleyecek mi bilmiyorum. Daha fazla bilgi mevcut oldukça, bu makalenin bu bölümünü güncelleyeceğiz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. God of War Ragnarok Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Dying Light 2 Ne Zaman


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER