Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

God of War Ragnarok PS5 Ne Zaman Çıkacak [Thor Hakkında Her şey]

God of War Ragnarok PS5 Ne Zaman Çıkacak? God of War Ragnarok’un ana önemli fragmanı geldi. God of War Ragnarok Thor Ne Zaman Geliyor Merakla Bekleniyordu.

Bu hafta yeni PlayStation Showcase sırasında Santa Monica Studio tarafından yayınlandı. Olağanüstü bir şekilde beklenen God of War ‘ın devamın ne olacağına dair ilk bilgileri verdi ve ayrıca hikayenin içinde çıkacak küçük bir grup yeni karakteri ortaya çıkardı.

Bu makale sizlere God of War Ragnarok Thor Ne Zaman Geliyor? Hakkında bilgiler Sağlayacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Chivalry 2 Yeni Güncelleme


God of War Ragnarok PS5 Ne Zaman Çıkacak

Bu karakterlerden birinin, dikkate değer İskandinav Gök Tanrısı olan Thor olduğu ortaya çıkıyor. Bu da demek oluyor ki God of War Ragnarok Thor Ne Zaman Geliyor? sorusunu bizlere sorma gereği doğuyor. Ve Thor’un kendisinin Ragnarok’un fragmanında doğrudan gösterilmediğini akılda tutarak, Santa Monica Studio o zamandan beri oyunda gerçekten neye benzeyeceğini ortaya çıkardı.

God of War Ragnarok Thor Ne Zaman Geliyor?

God of War Ragnarok Thor Ne Zaman Geliyor?
God of War Ragnarok Thor Ne Zaman Geliyor?

God of War Ragnarok’un yeni fragmanının ardından başka bir işçilikle ortaya çıkan Santa Monica Studio, hayranlara kendi Thor yorumlarına ilk görüntüleri verdi. Thor, gerçek İskandinav folklorundan görünüşüyle ​​çok daha fazla aynı. Thor’un bu görünümü, Marvel’daki gibi parlak, açık renkli saçları ve gövdesiyle hava atmak yerine çok daha sert ve kızıl saçları sakalları ile yansıtılıyor. Aynı şekilde Mjolnir’i tutarken de görülebilir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Elden Ring Açık Dünyası


Genel olarak Thor, God of War Ragnarok içinde önemli bir rol üstlenmek için geliyor. PlayStation Blog’daki bir gönderide Santa Monica Studio, Thor’un oyunun en önemli kötü adamlarından biri olacağını söyledi ve bu da açıkça Kratos ve Atreus’un bir süre sonra onunla savaşacağını ima ediyor. Ayrıca Thor’u, Sons of Anarchy’deki Opie Winston’ı tasvir etmesiyle belki de en dikkate değer olan Ryan Hurst canlandırıyor.

God of War Ragnarok PS4 Ne Zaman Çıkacak

Bir sonraki duyuruya kadar, God of War Ragnarok’un gerçekten ne zaman çıkacağı konusunda en ufak fikrimiz yok. God of War Ragnarok PS4 Ne Zaman Çıkacak? Sony, oyunun hem PlayStation 5’e hem de PlayStation 4’e geleceği bir 2022 takvimi belirledi.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. God of War Ragnarok PS5 Ne Zaman Çıkacak? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Horizon Forbidden West Ne Zaman Çıkacak


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER