Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Google Ads Nedir? Başlıca Değişiklikler

Google Ads Nedir? Başlıca Değişiklikler Web Tasarım ve Reklam Yönetimi ile alakalı çalışmalar yürüten kardeşlerimizin beklemiş olduğu. Google değişiklikleri geldi Google Ads için Başlıca Değişiklikler nelerdir?

Google Ads 2020 Başlıca Değişiklikler
Google Ads Nedir

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bu Haftanın Dijital Pazarlama Haberleri


[Adwords] Google Ads Nedir Nasıl Kullanılır?

Google Ads Nedir Başlıca Değişiklikler ile uğraşan arkadaşlarıma müjde :). Google Ads değişmedi ve ekip 2020’de harika “önemli” arama sorgusu sorunlarını analiz etmeye başladı.

Adegbola, #PPCChat topluluğunun ortak görüşlerini bildiriyor. “İnsanlar bu parayı en çok dönüşümü alan en etkili tıklamalara harcamayı bekliyorlar. Bu arama terimi aracılığıyla dönüşüm gerçekleştirirken artık yok sayılıyor.”

Google Ne işe yarar?

Google AdSense “Genel fikir birliği, birkaç hafta ve aydan sonra, başlangıçta çok sayıda şikayet olduğu yönünde. ” Marvin, gizlilik görüşünü takip ediyor ve gelecekte reklamverenlerin farklı düşünebileceğini söyledi. “Hepimiz sadece Google için değil, daha az veriye hazırlıklı olmalıyız.”

Ekip, 2020’deki diğer iyileştirmelere dönüp bakarken, aşağıdakiler dahil bazı önemli iyileştirmeleri ve “iyileştirmeleri” ele aldı:

  • Alışveriş Reklamları için Pazardaki Kitleler.
  • Özel Yakın İlgi Alanı ve Amaç Kitlelerinin Kombinasyonu.
  • Kurşun Formları.
  • Google Ads Otomatik Uygulanan Öneriler.
  • Konum Raporları.
  • Maksimum Performans Kampanyaları.

Daha iyi veri, daha fazla otomasyon, daha fazla işbirliği? Ekip, otomasyona, makine öğrenmesine ve süreçlere daha fazla güvenmeye odaklanarak 2021 için bazı tahminlerde bulundu.

Her ekip üyesi, 2021’de nasıl bir adım önde olunacağı konusunda cesaret verici bir taahhütte bulundu. 2021’de başarılı olmanıza yardımcı olacak daha pratik Google Ads konuşmaları için tüm bölümü dinleyin!


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Kaliteli Bağlantılar


Son olarak 2020’den itibaren ekip, 2020’de duyurulan Google Partners değişikliklerini ve Optimizasyon Puanının herkes için ne anlama geldiğini inceledi.

Google Ads Uzmanları, 2020’de meydana gelen iyi, kötü ve “önemli” değişiklikleri ve 2021’de nasıl başarılı olunacağını [podcast] gözden geçiriyor.

Bu nedenle artık Rahatsız olabileceğimiz ve o abartılı güncellemelerin özellikle Türkiye için kısıtlamalar getiren güncellemelerin son bulduğuna inanıyoruz. Profesyonel bir destek için Websesi ile irtibata geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Google Ads Nedir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Web Tasarım Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Web Tasarım için Öneriler


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER